Londoni ja Maroko reisile 150 euriga

Tere! Plaan minna 18.veb Londonisse ja seal edasi 23. veb Marokosse ja olla seal kuni 28.veb ja tagasi tulla London-Riia kaudu. Minu küsimus on nüüd selles, et kas oleks võimalik kuni 150 euroga hakkama saada nendes linnades. See hind sisaldaks ainult taskuraha (söök, jook jne). Ööbimine on mõlemas kohas olemas, aga praegu ongi küsimus, kuidas Marokos toidu hinnad on ja mida nt võiks seal teha, peale vaatamisväärsuste? Ja kumba linna soovitate, kas Marrakeshi või Rabati? :)

Päevas 150 kohe kindlasti ja lahedalt. Kui sööd ja jood tagasi hoidlikult siis Marokos küll saad hakkama aga Londonis kohe kindlasti mitte.

0
0

Marokos saab ilusti selle rahaga hakkama kui sa väga nõudlik pole. Olin kuu aega tagasi 3 nädalat Marokos ja seal on ikka väga odavalt võimalik ära elada, mõnel päeval kulus vähem kui 10 euri päevas (majutus, söök ja vaatamisväärsused). Kindlasti on Marrakesh parem valik kui Rabat, isegi kohalikud ütlevad, et Rabatis pole midagi teha ja hoiatati ka kuritegevuse eest. Marrakeshis tundsin ennast väga turvaliselt õhtuti väljas käies ja minu arust olid ka hinnad odavamad. Kui süüa kohalikega samades kohtades siis saad söönuks 1-2 euroga, isegi päris turistikates kohtades on täitsa mõistlikud hinnad. Marrakeshist tasuks kindlasti minna päevaks või paariks Essaouirasse, bussipilet oli 6-7 euri kui ma õigesti mäletan. Londoniga on asjad veidi keerulisemad, transport on Londonis kallis ja kui tahad väljas söömas käia kulub ka ikka korralik summa võrreldes Marokoga. Aga muuseumid on Londonis näiteks tasuta.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased