Loteriimajutus Marmarises

Tere Kas kellelgi on kogemusi ka loteriimajutusega Marmarises?

Kogemusi ei ole, kui tean, et on väga tõenäoline oht sattuda Marmarise lähedal asuvasse Içmeleri, kus aga kindlasti ei sooviks see inimene viibida, kes on kindlalt valinud oma puhkusekohaks Marmarise, kui ööelu paradiisi. :P

0
0

Niipalju võin kinnitada, et Içmeler'is on rand parem kui Marmarises aga Marmarisest pole ka pikk maa dolmus'iga Içmeler'i randa sõita. Need sõidavad päev läbi.

0
0

Viimastel augusti reisidel on Horizon Traveliga pandud KIRLANGIC -nimelisse , vabandust, aga urkasse. Kompenseerib vaid väga hea asukoht kesklinnas.

0
0

Käsin nüüd ise ära loteriimajutusega Marmarises. KOHUTAV!! Meid pandi keskusest ja rannast väga kaugel asuvasse ööbimiskohta, mida ei saa nimetada ei hotelliks ega ka tagasihoidlikuks ööbimiskohaks!!! Koht oli nimega Welcome Inn , endise nimega Nomaad. Tuba oli 6 m2 , dussist vett ei tulnud, wc pott oli peaaegu põranda küljest lahti ja akende ees olid kiled. Teenindav personal ( see üks inimene kes seal all istub ja sisse kannab) oli umbkeelne, koht ise must ja räpane. Õnneks lõppes kõik väga häasti, sest järgmine hommik organiseeris meie reisikorraldaja meid rannaäärsesse väga korralikku hotelli, kus oli tõeliselt mõnus ja hea! Uue hotelli nimi oli Alkhan. Pidime muidugi juurde maksma, kuid asi oli seda 100% väärt.

0
0

Loteriimajutus Türgis võrdubki Welcome Inn´iga. Lõpp hea, kõik hea!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased