Lõuna-Prantsusmaa september-oktoober 2008

Plaanis minna Lõuna-Prantsusmaale pulmareisile septembris või oktoobri alguses. Ehk mõni vähe teadjam inimene oskab soovitada piirkonda kuhu minna. Ise soovime loodulikult võimalikult kaunist paika, linnad meid nii väga ei huvitagi. Aga kuna kumbki pole kunagi Prantsusmaal üldse käinud, ei oska isegi linna või regiooni nime pakkuda kuhu minna tahaksime. Nii palju kui ma turismifirmadelt küsinud olen, hakkavad nemad pakkuma oma paketti nädalavahetusest pariisis ning egiptuse reisidest. Kas ei olegi nii, et mina ütlen et tahan Lõuna-Prantsusmaale ning nemad korraldavad? Ühesõnaga oleks äärmiselt tore kuulda inimestelt kes teavad seda piirkonda natuke rohkem sealsete kaunimate paikade kohta, mis kliima seal sel ajal on ning võibolla isegi head peatuspaika soovitada :)

Soovitan soojalt Korsikat. Esiteks on seal soojem kui mandri-Prantsusmaal, teiseks jõuab näiteks nädalaga saare kenasti üle vaadata, kolmandaks on seal nii merd, mägesid, külasid, väike linn ja ka veini.

0
0

septembris on Prantsuse Rivieras sooja enam kui küll. niisiis Nice, Cannes, Monaco, Eze, St. Tropez jne. on meie mõistes ikka väga paradiislikud paigad.

loomulikult on ka Korsika võrratu. kui soovite selliseid tõeliselt romantilisi mesinädalaid, siis võib-olla tõesti mõni pisem hotell väiksemas kohas. lisaks võin öelda, et Korsikal on tegelikult 2 täiesti arvestatavat linna (Bastia ja Ajaccio) ning hulk pisemaid.

igaljuhul tuleks mõlemal pool võtta rendiauto ja ka pisut ringi uidata. loodus, arhitektuur, külaelu - fantastika

enne kui midagi konkreetsemat soovitada, oleks huvitav teada, kui suure eelarvega te reisi planeerite.

0
0

Ega meil ju tegelikult aimdust pole kui palju võib see reis maksta aga kas kahepeale 50 000 oleks okei summa?

0
0

Kui Sa ei soovi 4-5* hotelli ja rendiautoks Audi A6-te, siis arvan, et summa on OK. Kui Sul on tõesti probleeme reisikorraldajaga, siis anna oma meiliaadress ja ma saadan Sulle kontakti. Kasutan ise seda korraldajat pidevalt ja Rivieras olen käinud juba 4 korda nende abiga. Tehke vaid eelnevalt kaasaga enam-vähem selgeks kuhu te soovite minna, kus ööbida, palju ringi sõita, palju rannas lebotada jne. Usutavasti saate unustamatu elamuse.

0
0

Aga, kuidas seda reisi broneerida? Kas broneerin ise lennuki ning muu transpordi ning otsin prantsusmaalt mõne esindaja, kes kohapealse majutuse broneeriks ning muid tegevusi soovitaks? Või peaksin seda läbi eesti turismifirmade ajama? Ühelt poolt ennast väga ei usalda, et kõike broneerida kuna siiski pole seal kunagi käinud. Ja ixxx, selle kontakti võtaks heameelega. Igaks juhuks uurin. e-mail: [email protected]

0
0

Eks see, kuidas broneerida on ikka reisija enda otsustada. Ise kõik reserveerides tuleks reis ilmselt soodsam. Täiesti huvi pärast küsin, et kuidas sa kaavtsed Prantsusmaalt mõne esindaja leida? Minu jaoks oleks sellise leidmine palju suurem raskus kui ise kõige bookimine. Kas kavatsed ühendust võtta Prantsuse reisifirmadega? Otsida mõnda eestlast Prantsusmaal? Tegevuste leidmiseks soovitan väga-väga soojalt osta mõne selle piirkonna reisijuhi, kuhu te lähete. Selle järgi saate välja valida just need kohad, mis teid huvitavad, kui reisida kellegi teise soovitustest lähtuvalt siis te ju reisitegi selle teise reisi ja ei pruugi kunagi sattuda kohtadesse, mis teile meeldiksid, aga tollele teisele ei meeldinud.

0
0

Ma isegi ei tea tegelikult kuidas leida mõnda piirkonna reisijuhti...me pole erilised reisijad. Loomulikult oleks see väga hea kui oleks olemas selline inimene aga ma ei oskaks kuskilt isegi otsima hakata :) Mõte oli võtta ühendust mõne prantsuse reisifirmaga, ehk nad oskavad siis soovitada ka.

0
0

Kuidas leida piirkonna reisijuhti? Vaata, on olemas sellised asjad nagu raamatupoed. Ja nendes on reisijuhte riiulite kaupa. Eestist leiad ilmselt pigem Prantsusmaa reisijuhi, kohapealt või internetist ka piirkondlikke.

0
0

Oehh, ma olen vist päris puudega sel juhul! Mõtlesin isikulist reisijuhti :) Sain juba oma lollusest aru, tänud!

0
0

Cote D'Azur on paradiis ja paras paabel samaaegselt, lummav, luksuslik ja ülerahvastatud läbi aasta. Aga soovitan rannikust eemale, kui rahulikumat paika otsid. Provence sisemaal on kevadel-suvel väga ilus piirkond (Luberon, Aix, Orange..) September on veel enam-vähem, oktoobris võib olla ilm heitlik, vahel väga tuuline (Mistral) ja õhtul jahe. Mugavam ringi liikumiseks on auto rentida, mis on odavam kui Eestis, vahemaad on suured. aga tasuline kiirtee on abiks (A8 Péage), ca 10cent/KM. Odavam on elamine rentida nt. www.abritel.fr hotellid alates EUR150 öö. Elamiseks on parem koht kusagil väiksemas linnas, mitte külas, kui kohalikke olusid üldse ei tunne. Siis on poed enam vähem käe-jala juures. Head kohad on nt. Cannes-Antibesist natuke sisemaale - Mougins, Vallauris need on kiirtee lähedal. St.Maxime/St.Raphael jäävad kaugele ja sealmaal on ummikutes istumine tavaline. Nice poole - Vence, Biot... Looduskaunid kohad kuhu tasub minna on Gorges du Verdon, Lac de St.Croix, Camargue (Bouches du Rhone) - see on teiselpool Marseille'i.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased