Lufthansa ja suusapagas

Plaanime märtsis lennata Riia-Frankfurt-Belgrad. Läheme Serbiasse Kopaonikusse suusatama nädalaks. Lufthansaga suusavarustuse kaasa võtmine tekitab segadust. Kas keegi on käinud lähiajal ja oskab selgitada maksumuse poolt? Odavam on arvatavasti kohapealt rentida, aga oma varustusega oleks parem sõita. Kui minna käsipagas+ suur pagas+suusavarustus. Kui minna käsipagas+suusavarustus. Läbi Momondo.com pileteid võttes pakkus suurele pagasile mingeid diile ka (40 € üks ots).

https://www.lufthansa.com/ee/en/flat-rates-for-excess-baggage

https://www.lufthansa.com/ee/en/sports-baggage-conditions

Suusapagas on Lufthansa puhul tasuta - peab küll olema broneeringus registreeritud pileti ostmise ajal aga lisatasu ei vaja nii nagu saadetud teine link ka ütleb:

Information about carriage:
In addition to your free baggage allowance, you may carry one set of skiing equipment free of charge on your Lufthansa flight with the exception of flights to/from the USA, Mexico and Central America (Belize, Costa Rica, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nicaragua and Panama). You will be charged the price stated above for any additional skiing equipment.

1
0

Pange ainult tähele seda et kui ostate pileti mis ei sisalda äraantavat pagasit siis tuleb suusapagasi registreerimise eest kindlasti maksta.

0
0

Jah, õige tähelepanek caprilt, et Lufthansa, kes muidu veab lisaks äraantaval pagasile ka suusad tasuta, ei tee seda enam juba mõnedki aastad oma odamaimate "Light" piletitega, mis äraantavat pagasit ei sisalda. 

See info on ka kodulehelt lihtsalt leitav: "In addition to your free baggage allowance, you may carry one set of skiing equipment free of charge on your Lufthansa flight with the exception of flights to/from the USA, Mexico and Central America (Belize, Costa Rica, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nicaragua and Panama). 

On the Economy Class Light fare, free transport of skiing equipment instead of a booked item of baggage or in addition to a booked item of baggage is not included."

0
0

Lisaks siis veel, et Light piletitega ei saa ka siis suusavarustust võtta, kui oled pileteid ostes kohe pagasi juurde võtnud. Asendada ka ei saa nii, et võtad suure pagasi asemel suusapagasi.

Economy Classic piletiga saad võtta äraantava pagasi ja sellele suusapagasi lisaks tasuta. Kusjuures äraantav pagas võib olla 23 kg, suusapagasi kaalu sinna sisse ei arvestata. St tasub võtta Lufthansa enda kodulehelt ja Economy Classic pilet (hinnavahe Light piletiga on väga väike).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased