Madeirale juulis-augustis

Tere

Kas sellel perioodil on seal normaalne kliima ja temperatuurid ning kui pikk oleks mõistlik aeg seal viibimiseks?

Kliima sellel ajal täiesti normaalne...Mõistlik aeg ...on raske öelda...aga nädal nagu miinimum.

1
0

Olin 1,5 a tagasi juulis, kliima vägagi ok.

Ja saime nädalaga päris palju vaadatud ka ilma rendiautota. Liinibussid ja eksursioonibussid liiguvad, kuhu vaja.

1
0

Olin seal 5a. tagasi märtsis, ujumiseks oli jahe, aga hotelli bassein väga hea. Päikest küllaga. Maa ise on eriti ahvatlev rohenäppudele, mida seal ka ei kasva, õitse. Kaks nädalat oleks seal koos lebotamisega, küll tegemist. Kõik taksod olid Mercedesed ja automaat kastidega. Kodustasime, või vastupidi, ühe taksojuhi, kes tuli helistamise peale hotelli, viis meid erinevatesse restodesse ja pidutsema. Ka tegime päevaseid väljasõite temaga (neljakesi), mis tuli kokkuvõttes tunduvalt odavam/mugavam, kui muu liikumisvahend. Viis meid kohtadesse, kuhu iialgi ükski ekskursioonibuss lähedale ei pääse, sest teed on nii kitsad ja käänulised. Õhtuti viis meid ülesse mägedesse restorani, selliseid serpentiine pidi, mis pole mõeldav ilma aut. kastita, kui soovite rentida autot. Võrreldes tookordsete Eesti hindadega oli ikka odavam. Juuli-august on seal kindlasti soe ja lopsakas loodus, ka on seal palju matkaradu

Saar on külastamist väärt. Meelde jäi ka selle taksojuhi ütlus "ma olen kõigepealt madeiralane ja alles siis portugaallane"

3
0

Kui oled matkahuviline, siis Madeiral on tegemist mitmeks nädalaks. Suvekuud on Madeiral kõrghooaeg ning parim aeg ka vaalavaatluseks. Kui aega on, siis tasub sealkandis olles ka külastada Porto Santo saart.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased