trip-krainetrip-ukraine-dark
"Madventures" Kanal 2'es

Kas keegi on nimetet' sarja vaadanud? Tasub? Mis ta endast kujutab? Backpackeri-jackass? Või lihtsalt järjekorde "Globetrotteri/LonelyPlaneti/Matkapassi" kloon?

Leidsin ta puhtjuhuslikult saatekavast ning sarja tutvustus tekitas huvi. ... kuid minu arvates oli see esimene osa küll täielik rämps. Kaks tüüpilist soomlast maailmas rändamas. Väga ebasümpaatsed, matslikud tüübid. Infot sealt küll eriti ei saa, pigem on selline labane koduvideo.

Sat-i Travel kanal pakub ju super saateid rännakutest kõige metsikumates kohtades - hea pildi, teksti ja selgituste valikuga. Ainuke asi - oma silm on kuningas.

Nyyd need kaks 'tyypilist' soomlast (mis minu arust ei pea paika), on oma kogemuste pöhjal andnud välja 'Rahvusvahelise Seikleja käsiraamatu'. Sisaldab näpunäiteid köigest vöimalikust ja vöimatust (absurdsused). Lahe ajaviide, mis ei jookse mööda kylgi maha jälgi jätmata :-P http://www.rantapallo.fi/matkakirjat/madventures-kirja-kansainvalisen-seikkailijan-opas/

Parasjagu näidatakse Soome Subilt Madventuresi uusi klippe. Kohati äksön on päris raju (nt India). http://www.sub.fi/netti-tv/index.shtml/ohjelmat/madventures