trip-krainetrip-ukraine-dark
Mänguasjapoode Stockholmis

Kas keegi oskab soovitada, kust võiks leida suuremat sorti mänguasjapoode ? Kunagi sai käidud ühes sellises, kus oli suisa 3 korrust lasteasjadele . Aga, kus kandis see oli, pole kahjuks meeles. Tänud

Pöhiline mänguasju myyv kaubakett on BR Leksakers http://www.br-leksaker.se/Start?SuccTPL=BRG2_st01TPL ja kesklinnas on yks suur kauplus, mis asub Gallerian kaubanduskeskuses.

meie jäime täpselt aasta tagasi selle poe ukse taha, kuna seal oli remont. Aga see BR on sealsamas, kui sadamast tulla siis otse kun.ooperist mööda ja sama tänavat mööda edasi, siis vasakul on suur keskus ja kohe samas vasakul oligi. Peale seda tuleb suur väljak, kui oled seal, siis pead mõned sammud tagasi tulema. Aga tarkadele küsimus, et kas Stokcholmis ka toidukpl kuskil samas kähedal on? Helsingis neid igal sammul, aga Stockholmis pole siiani veel ühtegi kohanud.

Kaubamaja Åhlens allkorrusel on Hemköp http://www.hemkop.se/showdoc.asp?docid=482 , siis NK kaubamajal on allkorrusel toiduosakond ja Sveavägenile jääb Ica Nära (Tallinki kontori körval). Kui mööda Sveavägenit edasi minna, leiab ka Lidl`i.

Leidsin veel mänguasju myyvaid kauplusi

Krabat http://www.krabat.se/ (asuvad http://www.krabat.se/leksaker/info_pages.php?pages_id=14)

Kalikå http://www.kalika.se/

ja Östermalmstorgil Leksaksborgen http://www.leksaksborgen.se/

Tänud stockholmlane. Ma olen seal Åhlensi raamatupoes isegi käinud - märkamata, et toidukas sealsamas:) On ikka hea, kui on targemaid kellelt küsida:)

Toidupoode Stockholmi kesklinnas on vähe, v.a. see samune Hemköp. Aga tasub kindlasti külastada turuhalli "Hötorgshallen" kus on väga palju häid asju millest võib Tallinnas ainult und näha. Ja kiviviske kaugusel Olof Palme tänavas ja Olofsgatanil on toredad aasia toidupoed.

Kas keegi oskab kommenteerida, kas nendes poodides on ka hea puslede valik? Oleks huvitatud pusledest alates 3000 tükist.

Äkki on lausa spets poode, kus müüakse lauamänge ja puslesid näiteks?

Minek novembri lõpus ja jõuludeks traditsioon järjest suurem pusle osta juba mitu aastat, aga Tartus vähemalt ilusate piltide valik suht väike.