Märtsis Malagasse

Tere! On plaan minna Märtsi teisel nädalal Malagasse puhkama. Oleks vaja broneerida vaid edasi-tagasi piletid (Helsinki-Malaga, Malaga-Helsinki) suunale. Olen erinevatest portaalidest otsinud pakkumisi ja hinnad jäävad enam-vähem 800-1000€ kanti. Paluksingi abi, kui äkki keegi oskab pakkuda, kust leida soodsamaid pakkumisi? Samas, kuna on täiesti esimene reis lennukiga kuhugile kaugemale, siis sooviks otselenud, sest kardan suurlinnades olevaid ymberistumisi. Kui kellelgi kogemusi, palun jagage neid minuga!!

Tere, kasuta otsingumootoreid:Momondo, sky24, skypicker. Näiteks Finnair pakub lende Helsinki-Malaga 556 €, olenevalt kuupäevast. Tallinnast jah otselende ei ole.

On üks õhkõrn võimalus saada viimase hetke pakkumisi Soome (või ka Rootsi) tšarterlendudele Costa del Sol'i, uuri näites Aurinkomatkat. Kuigi nad müüvad pakette hotell+lend, siis mõnikord kohtade olemasolul ka ainult lende ja aeg-ajalt on nädalane pakett hotell+lend nii odav, et võid soovi korral selle hotelli lihtsalt kasutamata jätta. Muidu, vist Norwegian kõige mõttekam, viimati lendasin ise ka nendega Malagasse.

Riia Malaga Riia 200 euri Helsinki Malaga Helsinki 200 euri 9.03 start ja tagasi tulek 5-8 päeva pärast. Ümber istumistega.:( hommikul lähed õhtuks kohal. Malagas metroo liigub lennujaamas pea sydaööni. Taxo pole jallis.