Majutus Algarve piirkonnas

Tere!Tänapäeva infoühiskonnas on märgatavaks probleemiks info üleküllus.Nt - otsin majutust Algarves, teen lihtsa otsingu onu Guugli juures ja enam ei tea, mida edasi teha - vastuseid lõputult.Miks mitte kuulata parem inimeste kogemusi?Kes on käinud Algarve piirkonnas ja oskab soovitada head majutus perele (5 inimest), andke soovitusi!TervTrippp

Täpsemalt ei taha kirjutada kus piirkonnas Algarves? Lääne pool, keskel või hoopis Hispaania piir lähedal? Sisemaal või ookeani ääres? Hotell või villa? Linnas või hõredama asustusega kohas?

0
0

Ootangi ju vihjeid heade kohtade osas, et sealt edasi "harutada".Pigem villa, mere läheduses.

0
0

Peatusin märtsi lõpus Falesia ranna lähedal (ca 1 km) asuvas hotellis nimega Alpinus.  Toad on suured ja kööginurgaga. Samuti on hotellil kaks basseini. Toitlustamiseks oli valitud hommiku- ja õhtusöök. Õhtusöögi võis vahetada ka lõuna vastu, kuid siis pidi toidu tellima a la carte menüüst. Hommikusöök on väga hea ja rikkalik. Õhtusöögi kõrvale pakutakse ka õlut ja veini. Õhtusöök oli samuti väga hea, magustoidu valik on väga suur ja võimalus paar kilo juurde saada täitsa olemas.Autosõidu kaugusele jäid kõik suuremad vaatamisväärused. Kui oled spordisõber, siis on hotellist ca 1 km kaugusel ka krossirajaga staadion.

0
0

Alto da Colina apartmenthotelli julgen soovitada. Paraiso da Balaia on suurte apartmentidega. Oura Praia Hotel.

0
0

Alfagar Village, Alfagari ketis on veel teisigi korralikke majutusi, kuid Village on perele parim. Sise - ja välisbasseinid, avarad korterid, liivarand kohe kõrval. Turvaline "oma küla" tunne ja parkimine maja lähedal.

0
0

Tänan soovituste eest!Vahepeal kaevasin juhtmetest välja ja võtsin vastu ühe Solmar Villas pakkumise - basseiniga villa ca 63€/päev. Merest ja rannast küll kilomeetrikese kaugusel, kuid rendiauto olemasolu nullib selle mure.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased