Majutus Barcelonas ja Madridis alla 6000 peseeta?

Tere, on kellelgi kogemusi odava majutusega Hispaanias nimetet linnades? Kui võimalik on juuni keskel sellise hinnaga majutatud saada?

Nüüd juba käidud seal, aga hoiatuseks teistele: ärge ilma kindla öömajata sinna minge, kohapeal ei leia praegu hotellidest ühtegi vaba kohta. Meil tuli sõita Mallorcale et majutatud saada, ühe öö sai veeta ka laeval kajutis.

Kaido Einama kaidoe@uninet.ee

See eelnev käib just Barcelona kohta, kus ei leidunud eelmisel nädalal ühtegi vaba tuba, ilma broneeringuta saavat majutust alles linnas tükk maad väljaspool. Kuid kel aega rohkem või kes peab paljuks pöösa all magamist, sõitku tõepoolest Mallorcale või Ibizale. Laevad väljuvad Barcelonast peatänava La Rambla lõpus asuvast Kolumbuse kujust paarsada meetrit eemalt sadamast kell 23 õhtul, sõit kestab hommikuni. Kiirlaevad katavad sama marsruudi paari tunniga. Hind ca 1000 krooni üks ots. Vt ka http://www.trasmediterranea.es/

On küll olemas, inimese kohta kaheses toas. Tuleb internetist otsida, mitu kuud ette kinni panna ja ette ära maksta. Soovitan saata järelpärimine aadressil "Business Europerator" , see on üks vähestest, mis oskab inglist ja vastab regulaarselt meilidele.

Leo leo@leo.ee