Majutus Bulgaarias Sunny Beachil

Tere,

Palun soovitage häid hotelle Bulgaarias Sunny Beachil. Oluline, et keskus ja rand jääksid lähedusse.
On kellelgi kogemusi hotellide Veris 3 ja Kalofer 3? Kas tõesti ei lubata hotellis Veris oma söögiga tuppa (leidsin tripadvisorist sellised kommentaarid)? Muidu tundus väga okei hotell, aga lugedes selliseid kommentaare, siis peab vist välistama :(

Siis mõtleme, et kas võtta ikka paketireis või otsida majutus ise. Paketireisi plussiks on, et lisaks transfeer hotelli, kuna uurides, tundub, et lennujaamast hotelli jõudmine päris raske, ainult 1 liin (nr 15), mis suht harva käib ja muu transport juba märksa kallim.

Igasugused soovitused teretulnud!

Olin selles hotellis http://www.flamingo-sunnybeach.biz/, samamoodi ei lubatud oma sööke-jooke. Tõin ikkagi sisse, rannakotiga, keegi seda rannakotti kyll läbi ei vaadanud. Osad tulid poest otse kilekottidega need viidi küll kuhugi taharuumi hoiule. Reisi broneerides ei tulnud selle pealegi, et ei tohi asju sisse viia, lugesin alles hiljem kommentaare ja soovitusi kuidas saab.

Uuesti Bulgaariasse minnes võtaks ainult hommikusöögiga hotelli, muul ajal sööks väljas, kus palju suurem valik.

Käisime kahekesi , omal käel..paar kolm aastat tagasi. Kuna meile abikaasaga meeldib igal juhul oma apartament rohkem kui hotell, siis majutuse võtsimegi eelpool viidatud kohast- bulgariaestate.eu. Absoluutselt väga rahul kõigega, majakompleksil oli endal super mõnus bassein, rand koos rohkete shopinguvõimaluste ja söögikohtadega oli mõnusa jalutuskäigu kaugusel, üks toidupood ikka päris lähedal. Kuna oleme suht umbkeelsed, ei hakanud kohalikku ühistransporti katsetama - nii minnes kui tagasitulles kasutasime transfeeri. Siiralt soovitan ja küllap läheme kunagi taas isegi tagasi :)

Millal minna tahate. Mul on pakkuda Sunni Beach il Menada Imperial Heighti Villasse 29.juulist -8 ni augustini toad.

Aitäh pakkumast, aga majutus nüüdseks olemas.

Majutust võib pakkuda, 27.07-04.08 ;)