Majutus Itaalias

Tere

Soov minna suvel Itaaliasse sõbrannaga. Ööbimiseks tahaks üürida mingi toakese-apartemendi.. Äkki keegi oskab öelda Interneti aadresse, kust saaks vaadata erinevaid võimalusi. Eelmine aasta soovitati siit mitu päris head saiti, kust sai erinevaid majutusvõimalusi uurida, kuid kahjuks ei leia oma postitust ilmselt ka parima tahtmise juures enam üles.

Päikest!

Ons tõesti naa raske vaadata 3 viimast postitust Itaalia kohta http://trip.ee/node/40304#new

No enamus siin ju Rooma kohta.. aga ise plaanin külastada pigem Põhja-Itaaliat.

Kui vastamine võtab tüki küljest, siis ära vasta. :)

On siin ikka kõigest juttu olnud. Aga pane Googelisse apartements ja koha nimi, kus lähedal ööbida soovite ja muudkui vali. Tegelikult ega sellega enam väga kaua oodata tasu, paremad kohad nagunii vist juba läinud :). Meie panime eelmine suvi näiteks sellise lehe pealt ööbimise kinni http://www.residencegeranio.com/inglese/chisiamo.php ja jäime väga rahule. See on Como järve ääres.

Mina käisin jaanuaris Veneetsias ja Milaanos. Enne tegime pikka uurimistööd majutuse kohta. http://www.hostelsclub.com/index-et.html nimi on küll hostelsclub, aga sealt on võimalik leida ka apartmenti. http://www.hostelbookers.com --> sellest lehest oli meile ka abi. pane google`isse otsingusse ja kindlasti leiad midagi :) . . . Trip.ee parandas kirjavead!

Küsimus ka majutuse kohta Põhja-Itaalias. Plaanis minna juunis autoga sinnakanti. Kas on reaalne leida kohapealt mõistliku hinnaga majutust 1-2 öö kaupa? Vaadates apartmentide pakkumisi internetis, räägitakse seal ikka nädalasest perioodist? Või tuleks ikka marsruut väga täpselt eelnevalt paika panna ja kõik apartmendid või hotellid varakult broneerida? Millised on kogemused?

Hotellides saab kindlasti ka paari öö kaupa (iseasi kas kohta on, juunis küll pole veel puhkuste aeg sealkandis), apartmente renditakse tavaliselt laupäevast laupäevani. Meie oleme kaks aastat käinud ja pannud kinni nädal ühes kohas ja nädal teises kohas (eelmine aasta näit Como järve ääres ja Toskaanas, Firenze lähedal). 100-150 km raadiuses saab nii ka vaatamisväärsused ära näha. Arvan, et paari öö kaupa mõistlikku (hinna ja kvaliteedi suhtes) ööbimist on ikka raske leida ja päris väsitav ka.

B&B peaks kull saama ka ainult paariks paevaks, vahemalt Roomas pole kull paari paevaga probleem.