Majutus Montmartre´l

Enamik siin foorumis soovitavad otsida majutus Pariisis võimalikult kesklinna ning Montmartre ei kuulu just soovitavate öömaja asupaikade hulka. Olen enda hotelli aga just broneerinud sinna ning tundub just romantiline ja huvitav paik olema. Ostan kindlasti ka metrookaardi ning ühistranspordiga peaksid ju kõik Pariisi huvitavamad paigad kättesaadavad olema. Kas kellelgi on kogemusi Montmartre` hotellis ööbimisega? Ja kas õhtustamiseks võiks valida mõne sealkandi restorani või oleks mõistlikum mõnes muus rajoonis seda teha?

Minu arust on MontMartre väga kihvt koht ja logistiliselt probleemi pole. Mullu oli meil öömaja odavas rajoonis MontMartre vahetus läheduses ja liikumine metroo abiga ei valmistanud mingeid probleeme.

Montmartre´l ise ka ööbinud. Väga OK koht. Ja metroo on tõesti Pariisis igati asjalik - enamus vaatamisväärsusi on sellega ligi pääsetavad.

taitsa oige koha valisid. Loodame, et hotell on ka OK. Syya void igal pool, siin on tuhandeid soogikohti. Proovi valida selliseid, mis prantsuse kooki pakuvad, siin on palju tyrklasi, japse ja hiinlasi, nende asju saad mujal samuti syya. Ja proovige kindlasti mereande, mis on siin varsked ja hasti serveeritud.