majutus Ungaris

Lisan ühe Ungari vahendusfirma, mille lehelt leiab majutust üle kogu Ungari.
http://revngo.com
Budapestis ja Balatoni piirkonnas on paljudes broneeringu süsteemides üsna hea valik, aga paljudes teistes linnades ja eriti maapiirkondades on valik üsna väike. Kuigi majutust ja valikut on tegelikult piisavalt. Eriti soovitan korterite, majade jms otsinguks.
Vihjeks veel, et kui valida otsing kaardilt ja kaart sobivat ala näitama panna ning võtta valik nimekirja kujul, siis on kõik kaardil olnud pakkumised ilusti nimekirjas ja saab korraga kõiki sobivas piirkonnas olevaid pakkumisi võrrelda. Paljud süsteemid kahjuks sellist võimalust ei paku.
Peamine leht, http://szallas.hu, on neil ungari keeles. Valik tundub sama olevat, aga mõne majutuse kirjeldus on ungari keelsel lehel põhjalikum.

Meenutab mulle homeaway süsteemi. Lehelt teed broneeringu ja sealt antakse sellest majutusele teada, saadetakse kinnitus ja kogu maksmine jms toimub otse majutuse omanikuga.

Esimene broneering on saanud positiivse vastuse, aga seda, kas kõik lõpuni toimub (miks ei peaks?) näeb suvel.

Lisaks veel see, et näiteks Balatoni piirkonnas olid paljud korterid selle lehe kaudu ja forintites arvestades märgatavalt odavamad kui booking.com-is.

Tere!

Tekib küsimus, mida on Balatoni ääres teha!? Puhta ja sooja mereni on sealt neli tundi sõitu!

Ega järve pärast polegi mõtet minna, aga ümbruskonnas on piisavalt vaatamisväärsusi ka. Eriti kui põhjakalda lähedal ööbida. Ja kui lennukiga Ungarisse minna ja eesmärgiks ainult Ungari võtta, siis sinna mere äärde sõitma ei viitsiks hakata.
Samas kvaliteedi ja hinna suhe on Balatoni ääres majutusel võrreldes ülejäänud Ungariga ikka täitsa paigast ära. Ja juulis-augustis poleks mõtet sinna vist lähedalegi minna. Sest sel ajal paariks ööks tõenäoliselt midagi ei antaks.

Ma peatusin Balatoni ääres 24 juuli (Horvaatia reis) ning siis oli küll ööbimiskohti väga palju. Broneerinud polnud midagi, vaatasime kohapeal jooksvalt. Võtsime maja, 3 tuba, suur terass, grill, ühesõnaga kõik oli olemas ja maksime 50€. Sinnakanti need hinnad olid, ma ei ütleks küll, et seda palju oleks, pigem vähe, arvestades asjaoluga, et summa võib jagada 4 inimese vahel. Muidugi oli ka apartmente, kus väikse toa eest taheti 60€, aga sellist pakkumist ei tasu kindlasti vastu võtta. Vanemad käsid augustis ning neil ka ööbimiskoha leidmisega probleeme polnud. Oma kogemuse põhjal kaldun arvama, et kui just pikemaks ajaks mingit spetsiifilist kohta ei otsita, siis ei tundu broneerimine eriti mõistlik. Need, kes on vaevunud veebis teenust reklaamima, küsivad selle eest ka rohkem raha.