Malaisia - Tai - Kambodza - Laos (Vietnam)

Tervist

Plaan on teha pisikene reis Malaisia - Tai - Kambodza - Laos (Vietnam) Viisadest olen juba palju uurind siit samast foorumist ning ka mujalt ja usun, et nendega on kõik selge, mis on veel selgusetu, et kas tõesti kontrollitakse kas mul on pilet bookitud või ostetud kuhugi järgmisesse kohta? Kuna ma kavatsen mööda maad reisida siis mul loomulikult ei ole midagi bookitud ja läheks pigem "vooluga kaasa" niiöelda.

Ning ka see muidugi, et kui osad viisad on ühekordse sisenemisega ja osad jälle ei ole, et kui mul Laos või Vietnam jääb viimaseks, kuid Lend läheb Kuala Lumpurist siis pean ju jälle läbi Tai tulema ja Vietnami puhul läbi Kambodza või Laose, ehk pean need viisad jälle uuesti tegema?

Tänan

Kui ühekordse sisenemisega viisa on siis pead uue tegema uuesti sisenedes. Tai nõuab visa on arivali puhul lahkumis transpordi pileteid (mõistlik on sul teha viisa Helsinki saatkonnast).

Tagasi Kuala Lumpuri lenda Airasiaga kopikate eest (üks ots kuu ette ostes ~500eek).

Asi on selles, et ma hetkel tegelikult olen Austraalias ja kavatsen siit Kuala Lumpurisse lennata ning siis piiripealt Tai viisa teha maismaa piiril siis, Taist edasi Kambodzasse tahaks ka mööda maismaad minna.

Tagasi võin lennata jah tegelikult, aga siiski, kui Taisse sisenen ja kavatsen mööda maismaad minna Kambodzasse siis mul ei ole ju midagi ette näidata?

Kui piirilt saab ainult ühekordse viisa, siis parem oleks teha kuskil saatkonnas siin ja siis nad ei küsi edasisõidu piletit kah?

2006/2007 sai seal u.9 kuud ringi käidud, ei olnud kunagi tagasisõidu piletit. Tais erinevatel aegadel kümneid kordi piiri ületunud, pole kunagi küsitud (viimati 2 kuud tagasi). Taisse minnes ei tasu lihtsalt liiga karvane ja räsitud välja näha. Juhul kui on aega ja oled paar päeva kuskil linnas, siis on mõtekas lasta saatkonnas viisa ära teha, süda Sul endal rahulikum.

Tänks, lasen siis siin viisa ära teha jah ja kui tahavadki piletit siis saan ehk kohapeal airasiast osta mingi pileti edasi. Mõtlesin öösel järele jah:)

Mina ei näinud küll karvane ja räsitud välja, aga sellest hoolimata nõuti minult Laose-Tai piiril kinnitatud lennukipiletit. See oli mul õnneks olemas, broneeringust väidetavalt ei piisanud. Küll aga sain broneeringuga Taisse sisse Bangkoki rahvusvahelise lennujaama kaudu. Asi toimus kah paar kuud tagasi.