Malaisia trip algusega Kuala Lumpurist, kes võiks miagi soovitada

On plaanis minna jaanuari algul Kuala Lumpuri paariks päevaks. Sealt edasi kusagile rahvusparki, randa jne. Esialgu ei ole midagi peale Langkawi välja mõelnud. Kas kellelgi on kogemusi mitmepoolse tripi koostamisel Tuleb võtta ka arvesse , et Singapori poole jääv piirkond on sel ajal tuuline ja vihmane. Ootan muljeid!

Mõned aastad tagasi sai Kuala Lumpurist liigutud Bangkokki. Kuala Lumpur-Penang-Langkawi-Koh lipe-Koh-Lanta-Phi Phi-Krabi-Bangkok. Penangis oli kõige parem köök, läheks juba ainult maitsete pärast tagasi. Langkawi, Koh Lipe, Koh Lanta on üksteisest väga erinevad, mõnusad rannalebo saared, neist kõige lahedam oli Koh Lipe, olime seal neli ööd, tahtsime paar päeva juurde võtta, kuid kõik majutus oli juba täis. Sinna tasub ruumid ette broneerida. Phi Phi on peopanemise koht, ega seal tervis kaua vastu ei peagi, rahvast on palju. Krabi oleks pidanud vahele jätma, mõtlen siin Ao Nangi. Malaisias lendasime saarte vahet, piletid olid üliodavad, Tais liikusime paatidega. Malaisias on kindlasti palju kus käia, kui Tripis natuke sirvida viitsid, siis infot on siin piisavalt.

0
0

Käisime jaanuari lõpp-veebruari algus 2018 ning jätsime samuti vihmahooaega arvestades mitmed piirkonnad, mis oleksid muidu meeldinud, reisikavast välja. Kava kujunes selliselt: Maandusime Kuala Lumpuris (1 öö), sealt edasi bussiga Taman Negara rahvuspark (2 ööd), Cameroon Highlands (2 ööd), Penang/Georgetown (3 ööd), Langkawi (3 ööd), Kuala Lumpur (1 öö). Penang Langkawi ots praamiga ning Langkawil lendasime tagasi Kuala Lumpurisse. Bussitransfeerid olid ette ostetud: https://han.travel/transfer/Penang meeldis väga, sama moodi just toidukultuuri ja Gerogetowni ajaloo ning arhitektuuri osas. Langkawi ei jätnud meeletult head muljet, pigem on seal peoturistid. Aga võtsime rolleri ja leidsime mõned vaiksed rannad, lisaks tegime päevase matka Gunung Matcincang mäe otsa, mis oli kindlasti omaette elamus. 

0
0

Mulle meeldis ka Cameroon Highlands väga, olen seal paar korda jaanuaris-veebruaris käinud ning ühel korral oli kindlasti vihmane.Penang ja Georgetown on mõnusad.Melaka mingit erilist muljet ei jätnud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased