Maldiivid

Kas keegi on käinud Maldiividel? Oleks soov tead rohkem infot?

Tere Heili, igaks juhuks küsin ette ära, kas tripi otsingut kasutasid, et vastuseid leida? https://trip.ee/foorum/uldfoorum?destination=577

2
0

Tere.

Vaatasin kyll ja need nii vanad postitused Juba! Mötlesin et äkki keegi on hiljuti käinud ja Saab muljetada

0
1

Kui tahad, et keegi lihtsalt "muljetaks" oma reisist, kas siis poleks lihtsam mõnda blogi lugeda? Võid ka YouTube'i kasutada, seal neid Maldiivide vlogisid palju... Kui sul aga mõni konkreetne küsimus, siis anna siin tulla!

3
0

Ise lähen Maldiividele septembri alguses, nii et põhjalik eeltöö on tehtud. Võin vastata, kui mingi konkreetne asi huvitab. :)

0
0

Domino kysiks et millise eeltöö oled teinud? Mis saarel oled ja kaua? Kuidas teie lend on kas ymberistumisega? Ise Olen ka siin pisut uurinud ja jälginud foorumeid ja muidugi on ka yks hotell juba bronnitud Maafuchi saarel!

Tänud kui vastad

0
0

Maafushi on Maldiivide üks suurimaid ja ilmselt kõige populaarsem saar. Kuna öömaju ja muud turismi infrastruktuuri on Maldiivide kohta palju, siis on seal lihtne turistina hakkama saada. Aga romantikat ja privaatsust sealt väga ei leia ja randa on ka üsna vähe. Seetõttu viiakse turiste naabersaartele.

0
0

Eeltöö on põhiliselt tehtud erinevaid saari silmaspidades (ala kuidas sinna saab, kas on erasaar, st. resortiga saar või kohalik) üldise kultuuri, hinnataseme, vabaajaveetmisvõimaluste osas. Konkreetsete küsimuste korral võin vastata.

Külastame ka Sri Lankat, nii et lend läheb Colombo-Male, ilmselt öö tuleb veeta Male's. Hommikul läheksime edasi Maafushile ja siis hiljem ühte resorti mõneks päevaks. Nii palju, kui uurinud olen, siis resorti saarte peal on sellist piltpostkaartide olustikku rohkem, st. kohalikel saartel on kahjuks rohkem prügi rannas. Kindlasti tuleb kohalikke saari külastades silmas pidada ka seda, et bikiine võib kanda ainult selleks ette nähtud rannas (kuna Maldiivid on moslemimaa), muidu peab ujuma pikkades riietes nagu kohalikudki. Lisaks ka tänavatel tuleks suhteliselt kaetult liikuda. Resortis selles mõttes lihtsam, et võib päev läbi ainult bikiinides olla. :)

0
0

Domino, meil endil SL ja Maldiivid veebruaris. Mis sinu ring SL-l tuleb? Seda tead, et Dambulla koopad on ajutiselt suletud?

Heili, väga paljud teevad nii, et peatuvad Maafushil ja teevad siis päevatrippe erinevatesse resortidesse (tuleb odavam) vms a la merepäevi

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased