Malta 2019a. aprillikuus

Kuna on aprilli keskel minek siis küsiksin mõningaid nippe ja tähelepanekuid:Kuidas aprillis ilm Maltal? Mis oleks kohad mida kindlasti külastada? Parim asukoht/linn ööbimiseks ja miks?Kuidas lood kohaliku toiduga?Tuurid kohapeal jne? Matkarajad, seiklemine looduses/Mdinas?Suured tänud juba ette!

Pikka juttu ei hakka tegema, sest ise käisime seal sügisesel ajal ja seiklesime omal käel (ekskursioone ei võtnud), lisaks oli meil staap kogu aja ühes kohas (Marsaxlokk). Kui Sa pole veel öömaja otsides juba leidnud, siis tahtsin soovitada ühte toredat eestlannat, kes puhkusekorterite ja -majadega Maltal just nimelt tegeleb, nimeks Birgit ja koduleht oli see:https://maltavillageholidays.com/Mul endal mingeid isiklikke huve sellega seotud ei ole ja ei ole ma ka muidu see, kes võõrsil rännates esimese asjana kaasmaalasi otsima hakkaks, ent Malta majutusega tegeledes olin tõepoolest hädas, sest sealsed enam-vähemgi normaalses hinnaklassis hotellid olid üsna kentsakad. Lisaks oli Birgit vägagi kursis kõige kohalikuga, oskas head ja asjatundlikku nõu anda. Ja autorendi organiseeris täiesti müstilise(lt hea)  hinnaga.  Ehk on nüüdki abiks, eeldatavasti ta ikka tegutseb veel seal.Minu 2016. aasta sügise väike pilguheit reisile on leitav siit:http://maemaailm.blogspot.com/2016/11/m-nagu-malta.html

1
0

Alustan lõpust. Kuna loodust on saartel üsna kasinalt siis mina olen leidnud infot matkaradade kohta vaid pisut, googeldage:xemxija hill heritage walk. Soovitan Cozot, see on hõredamalt asustatud. Radasid leidub Ramla Bay kandis põhjakaldal. Kindlasti tasub külastada kindlust Citadella Victorias.Me käisime sügisel, majutuse Melliehas, Sliemas ja Gozol Ta Tumasa Farmhouse's. Seal on selline maakoha idüll, saab ärgata kukelaulu saatel. Sliema on suurim linn ja nende ajalooliste kindluslinnade kõrval, praamiga üle lahe. Autorent väga ei soovitata. Teed on väga kitsad, ummikud kilomeetrite viisi, vasakpoolne liiklus, parkimiskohti raske leida. Bussidega saab edasi kuigi aeglaselt. Bussipeatusi pidavat Maltal olema 2000! Hommikul kell 6 alanud sõit ekspressiga Sliemast lennujaama kestis pea poolteist tundi. Võib olla tasub kaaluda hop-on busse saarel tiirutamiseks. Ekskursioone pole mõtet võtta.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased