Manchesteris 26 dets vaja lennujaama saada

Manchesteris 26 dets vaja lennujaama saada hiljemalt kl 8.00 aga näib et nii suur püha et ükski rong ega buss ei liigu, vähemalt otsing ei anna tulemust. Kas kellelgi on kogemust ja infi.

0
0

Kulla koopakoll, häda selles ongi et 25 ja 26 on niiiiii suured pühad et ei liigu sealt eriti transporti , et hommikul kl 10.05 Man lennule saaks. Sellest saidist ei ole abi neil päevil. varem ja hilisemail kuupäevil nagu tavaliselt aegu küll.

0
0

Kesklinnast taksoga on umbes 20 naela(mitte selle mustaga ) aga pühade ajal on ilmselt kallim, ühistranspordiga on jah lood kehvad sellel ajal.

0
0

Reisil käidud ja kohalik linnaliini buss nr 43 läks üsna me hotelli lähedalt, Oxford Rd. Vastuse oma küsimusele leidsin sõbra abiga siit-
http://www.traveline-northwest.co.uk/ klikka vasakus veerus- plan your journey-l ja sisesta andmed. pilet maksis 3.10 naela ja sõit vara hommikul kesklinnast airporti 45 min. bussist väljudes teekond lennukale hästi korraldatud kuid võtab aega vähemalt 15 min. norm kõnniga. See kõik oli vajalik 25-26 dets kui on neil boxing day ja kogu liiklus üle maa on pisut hangunud. Muul ajal on kiirem viis minna rongiga 20 min. Ehk on abiks teistelegi.

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased