Viimased kommentaarid

Olen hotelli töötaja ja näen tihti et booking.com klient omab  Genius staatust, kuid ei kasuta seda. Teeb proneeringu tavahinnaga. Meie ise siis seda soodustust talle ei paku. Selleks et saada Genius pakkumisi pead sa 1 .Liituma ise genius programmiga ja viima lõpule 5 majutust/ööbimist 

2. broneeringuid tehes ka geniuse soodustuse soovi määratlema. Peale otsingute kuupäevade lisamist ilmub valikute päisesse 5 aknaga rida, millest viimane on genius. Vajuta sellele ja alles siis kui ta on roheline , ilmuvad sulle need pakkumised. 

3. Geniuse hindu pakuvad vaid need hotellid , kes on selle programmiga liitunud. Geniust ei anna sulle, mitte iga hotell. 4. Tihti need hotellid, kes liituvad tõstavad hindu veidike, sest vastasel juhul "kulu" kahekordistub hotelli jaoks. Tuleb maksta vahendustasu booingule ja lisaks geniuse hinnavahe tõttu saamata jäänud eurod. Miks siis üldse hotell liitub, on see et nende nimi ja pakkumine tõstetakse ettepoole. See on mõttekas kui su hotell asub sadade teiste seas samas piirkonnas. Kui oled oma küla ainus hotell, siis kaob mõte ära.  

5. Geniusega liitunud hotell saab aasta jooksul valida 30 päeva , kus ta genius hindu ei paku. Võib olla et need on juhtumisi just sinu valitud kuupäevad. 

6. vead. Hotellil on oma broneeringu süsteem, kust siis vahendajad ( näit, booking.com/ agoda jt) saavad kontrollida oma otsingu mootorite abil kehtivaid hindu. Kui hotelli ITI-mees on valesti sisestanud hinna , parema või halvema, oma systeemi, saadki sellise. 

7. Ühel hotellil võib olla kokkuleppeid, liitumisi erinevate broneeringu vahendajatega ja need ei pruugi olla ühesugused. 

 8. Toa hind sõltub veel asjaoludest:  asukoht, vaade, suurus, toa tüüp, toitlustus, tühistamis tingimused.  

 9. Mida tihti näen et klient loeb infot valesti, eriti lastega. Toa max mahutavus ei võrdu toa hinnaga. Laste eest tuleb lisa vastavalt vanusele. Hind on arvestatud ikka toa tüübi järgi on see siis single, twin/dbl  või triple (1,2 või 3 in toas). Muudel juhtudel loe ka selgitusi hoolega.

esmalt lugesin muidugi piletilt , broneeringult infot aga ei saanud vastust. Ju ei osanud leida.

Tänan marti384 selge vastuse eest.

Alustama peab ikka ise endast. Naeratus on üks osa isiksusest. Mõnel loomulik ja meeldiv ja teisel nii võlts, et pigem olgu olemata. 

Aga palju tähtsam on võime mõista, kuulata, muuta suhtumist ja luua head meeleolu ja kui vaja seda parandada, siis nii, et ei alaväärista ega solva ega käse ega kuuluta oma tõde.  
 Kas sa oma postitusega seda teed, kui see on oma rahvast nii mahategev ?
Mulle küll inimesed naeratavad , täiesti võhivõõrad. 
Naerata ise ja saad sama vastu . 
Ja kui ei naeratata võiks ju mõelda , et tal on praegu raske aeg - näiteks lein või mure või pikaajaline valu. Igapäev juhtub õnnetusi ja kurbust. Ah kui palju on mu tekstides vigu, sest mul on väga päevinäinud läpakas, mille klaviatuuril pooled tähed ei allu tippimisele. Tahaks ju norm kiirusel oma mõtteid sõrmede alt välja lasta ja kohe automaatselt käib enter klahv otsa. No ja siis avastan  ja oigan, mis sinna teksti  nüüd taas on sattunud. Vahel  remondin oma kirjatükke, kui mahti saan.

Ma eelistan pigem kulutada reisimisele, kui omada viimasepeal või uut tehnikat. See on minu valik ja nende apsakate tõttu ma end kehvasti ei tunne, sest need on arvuti apsakad ja mitte minu. Minu nobe näpp tippis kus vaja aga ilmumine lehele on ise teema.
Nii et kõik vead pole tingimata rumalusest. Paluks rohkem empaatiat.

 Ostsin just eile õhtul  piletid TLL - ST ja  STN- TFS  

siis Raynair + Jet 2   väjumistega kl 11 ja 16.20
Kui sul väljumine tõstetud etepoole loobu sobimatuse tõttu ja Osta Jet 2 lennule

Olin segaduses kelle kodulehele minna. Katsetasin nii LOT kui SAS ja mõlemad leidsid mu broneeringu. LOT il link muuda kuupäeva. Mida lähen nüüd katsetama. Vaatab mis hinna nad mulle tekitavad. 

Üritasin broneeringu väliselt leida need lennud ja otse leida hindu aga kuidagi ei klappinud need lennud. Palju oleks loota nüüd veel nii soodsat piletit leida 65€  TLL-TFS
Aga aitähh kõigile kui on häid uudiseid annan teada. 

APPI milline paanika su peas. Kõik mõeldavad kahtlused, imestan et selliste muredega inimene üldse lennata tahab ja on suutnud seda.

Loogika võiks öelda et Eesti asjadest kirjutataksegi Eesti lehtedel ja need lennu lood pole ju katastroofid. Ohutuse tagamiseks tehtud lisa  tööd, mis omakorda väike firmas lennukite vähesuse tõttu põhjustavad hilnemisi jne
Vastupidi see näitab hoolsust ja turvalisuse nimel ei võta viimast, et rohkem teenida.
Miks sa arvad et euroopa lennul on 150€ kahtlane hind, aru ma ei saa. Üsna tavaline hind. Minu soodsaim lend maksis 16€  Teiseks kuidas hind sinu lennu turvalisust mõjutab? Kõik lennufirmad teevad aegajalt soodukaid. Ega siis sooduka tegemise ajaks ei palgata eraldi kehvemaid ja vähesekogemusega piloote. 
Nii Rayanair kui Wizzair on pidevalt meedia tähelepanu all, miks sina nende probleemidest kuulnud pole on raske kommenteerida. Nad on teada tuntud oma hädadega. Samas viimaste aastate alla kukkumised pole üldse ka nendega seotud, veel vähem on muresid Nordical. 
Paljud õnnetused on üldse lennukivälised- inimlik eksitus maalt, troonid. linnud jne Sel puhul ei päästa  sind ükski eriti kallis ja tunud lennufirma kellesse näid uskuvat.
Ma ei tea kas see jutt sind nüüd rahustab aga miks sa tegeled oma hirmude üleskütmisega.Rendi auto 68 Km, tund sõitu ja kohal

ehk ei ole öösel ka kõige tihedam liiklus, mida karta. 
Gps näitab teed ja pole miskit keerukat.
Aaa mis põhjusel kohe otse DUS ei lenda?

 Olen reeglina käsipagasiga reisija. Kõik lennud Tallinnast ja Riiast on ülim kontroll  ALATI olnud. Tagasi lennud kust iganes pole mingit jahti kottidele  IIAL kogenud . See on baltimaade "kuulekus" ja "tublidus"  kahjuks.

Rahavahetuspunkte ka palju. Meelde jäi see mis asus suure ja väikese Ciovot ühendava silla juures st. väikesel Ciovol silla ligi. Kurss oli enamasti üsna ühesugune. Maksime ikka Kunades . Olen teinud mitu tripi horvaatiasse. Suuri soodukaid saime okt lõpus  samas meid oli ka punt 12in.


https://pasteboard.co/It074Cb.jpg

Trogiri väike ciovo on tilluke ent melu rohke nii päeval kui õhtul. Saarekesele teed jala 15-20 min ringi prale. Seal müügilette igal nurgal. Kindlasti ei kõnni mööda. Meie oma oli mitte kõige suurema melu sees. Märkisin kaardile mis meeles ja kust me lõpuks ostsime ja ka allahindlust saime.

Huvitaval kombel olen märganud et lätlased tulevad aina rohkem mu väikesesse kodulinna rahvus ja riiklikel pühadel puhkama. Sellised 2-3 päevased tripid Haapsallu. Ka talvisel ajal. Sel ajal  on meil ikka väga vaikne ja see torkab silma kui neid meie väike hotellis mitmed pered/paarid. Leedukaid näeb vaid seoses tööreisiga. Mujal POLE neid palju kohanud. Isegi kui lendan Riia kaudu edasi on pooled lennukis muu keelsed. Alati leidub nende hulgas eestlasi rohkelt ja neid rahvaid kes on tulnud lätit külastama.

Mis ajast eesti ja läti keel slaavi keele sarnane on ? see küll puhas jama !

kivi - raske on piirduda 1-2 ga aga tuleb teha valik. Katsun siis võimalikult eri-ilmelisi tuua. Asetan nad lillede/kaktuste  vahele koju. 

magnet -  see on vidin millest ka pole suutnud hoiduda. 


Märkasin ka seda nooriku sõna. Lihtsalt itsitama ajas. Ma ei arva et Maree siin maha tegi - ju ta samamoodi itsitas heatahtlikult. Üldiselt on nii et teksti lugaja annab sellel tooni, Nii et Markus saime teada kuidas sina seda lugesid. :)  

10€ pileti saab vaid kohe piletit ostes, Hiljem mitte.

mulle saadeti pk 50x 30 x 20 hind 30€ kahjuks kaalu ei tea 

Ise saatsin paki kaalus 700 g hind  12€ mõõdus vist 40 x 30 x 20
Leidsin ka sellise lingi
www.correos.es/ss/Satellite/site/producto-paqpremium_int_empresas_online-paqueteria/detalle_de_producto-sidioma=es_ES

Kas reisiärevus võtab mõtlemisvõime ülde ära?!?

Esmalt sul on ju kirjas v a j a l i k  aeg.  Pagasi ära andmise aega ei oska keegi ette teada, sest võivad olla ilmastiku olud või muud põhjused kus lennud kuhjuvad. See  tund läheb nagu niuhti, isegi kui sabasid pole.
Arvutame siis koos umbkaudu- lennujaama saabumine ja parkimine sisenemine ja info lugemine ning õige leti leidmine  20 min pagasi ära andmine 20 min turvakontroll 20 min  passikontroll  ja oma väravani minek 20 min.(Tln-s, suures jaamas veelgi rohkem) Lennukile hakatakse laskma pool tundi enne väljalendu seega sul jäänud vaid muudeks tegevusteks 10 min (joogid,kohvi, lehed, wc jne) Pagasit ei saa enam ära ana 45 min enne lendu, saabudes näit tund enne ja kui seal on veel järjekord oledki hädas.
Teiseks ma ei taipa mis see 8a. laps siia puutub ja samuti tsarterlend ??? 
Vastupidi lapsega ei taaks ju kuidagi tormijooksu lennule teha.
Mõistlik in arvutab alati juurde võimalikud tõrked. Toon näite olin 40 min turvakontrollis . sest minu ees oli 2 in kelle asjadega oli probleeme ja siis leiti et ka minu kotis on midagi mis vajab üle vaatamist. Kuigi mul tegelikult ei olnud keelatud eset  kulus see aeg seal ikkagi ära.

Üldiselt ma arvan et pead bookinguga suhtlema, sest hotellidel on valik kas nad arveldavad ettemaksuna või kohapeal. Kui  Hotell on selle võimaluse sulgenud, siis EI  peaks saama teha ettemakset bookingus. On võimalik et bookingus on keegi seda kas kogemata muutnud või millalgi jätnud sulgemata. Seega ei saa hotell seda muuta. Nüüd bookingu ja hotelli vaheline arveldamine käib 1 x kuus. Enamasti on siis tegu tasaarveldusega. Hotellid maksava bookingule müügist % ja kui krediitkaardi makse võimalus on lahti siis kannab booking  vastavad summad peale % maha arvamist hotellile.

Nüüd sinu loo puhul peab booking selle loo hotelliga klaarima. Kui oled esitanud neile mõlemad makse tõendi / väljavõtte. Tõenäoliselt ta ei esita arvet ega ülekannet hotellile ja peab sulle tagastama kogu summa.
Veelkord seda juhul kui hotellil ON bookinguga säte et kaardimakse netis on suletud. Helista bookingusse ja nõua selgitust ja tagasi helistamist. Samuti pane kirja kõik  nimed kellega suhtled ja küsi tel. kes konkreetse asjaga tegeleb. Mitte see  nr kuu esmalt kellad. 
Jõudu. Ehk on abiks.

Küsitakse miks eelistate ? 

AGA ma EI  EELISTAGi  ja vastuse variandid eelistuseteks on takkapihta ikka väga absurdsed. No mõtle ise. Ma eelistan Riia lennujaama , sest seal on X söögikoht ja X teenus. Lennujaamas viibitakse võimalusel võimalikult vähe ja kui ongi tunde  aega vaja täita, siis nii TLL kui RIX on ~ sama kaugel oma keskustest. Pigem saaks neis ksida meeldivuse kohta aga veelkord inimesed ei tee oma valikuid mõnede tundide osas selle põhjal.
Ma arvan et inimesed väärtustavad pigem aega ja raha .
Seega saaks vastuseks olla: eelistan   läheduse tõttu  minu stardipaigast.
eelistan lennuhinna tõttu,  eelistan sihtkoha lennu olemasolu tõttu, eelistan ka jätkulennu võimaluse tõttu.

Egas siin teisiti pole. Samamoodi hinnatakse sama asja eri inimeste poolt erinevalt.

Google kaudu lõpuks leidsin .
https://trip.ee/foorum/uldfoorum/palun-abi-lendan-esimest-korda
Kokkuvõtlik kiri minult kogu postituse infost all pool.

Muretut lendu Helile ja kõigile esmakordseile lenajaile.

ja oma profiilile minnes näen varasemaid kommentaare kuni 2016 a-ni
MITTE varasemaid. Otsingu akent mis varem ka pealkirja kaudu loetelu tõi enam ei leia aga see tõi paremini välja soovitud otsingu.
Kas seda süsteemi koos uute valiku akendega ühendada ei saa ? või ma siis ei oska ?