Marmarisest Rhodosele

Mul selline küsimus, et kas keegi teab, kas Marmarisest Rhodosele saab ka lihtsalt edasi-tagasi nn.liinilaeva reisijapiletit osta? Ja mis hinnaga orienteeruvalt? Juttu on siin olnud reisibüroode pakkumistest ja nende hindadest, kuid kuna olen Rhodosel varem olnud, siis huvitaks Marmarises olles korraks omal käel Rhodosele põigata, ilma gruppide-giidideta. Ja veel, kas Marmarise reisibüroodes on pakkumisi ka Kappadookiasse (vabandan, kui kirjapilt vale sai)?

Saab ikka osta päevakruiisi või lihtsalt ühe suuna piletit, nii tänavabüroodest kui reisikorraldajalt. Kapadookia jääb Marmarisest väljasõidu jaoks liiga kaugele, ei ole näinud küll ekskursioonipakkumisi sinna. Aga liinibussidega jõuab sinna kohale küll, ühe päevaga muidugi ära ei käi.

0
0

saab osta kohapealt pileti, infot saad siit:

http://rhodes.marmarisinfo.com/

või võid osta ka kohapealsetelt Marmarise reisipakkujatelt, hind väga ei erine. Meile pakuti tänavalt Rhodose ühe päeva edasi-tagasi piletit 45 euri eest, neti kaudu ostes oleks olnud 50 euri. Kusagil Bar Streeti alguses umbes oli ka Rhodose laevapiltimüügi kassa olemas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased