Maroco ja Marrakech jõulude ajal

Tere! Läheme pakettreisiga jõuluks sinna, hotelliks sai valitud Club Paradisio. Marrakechi kohta leidsin siit üht-teist, hotelli kohta annab googel väga vastuolulisi hinnanguid. Aga see polegi nüüd kõige olulisem, pigem tunneks huvi, kes seal ööbinud on, kuhu soovitate hotelli ümbruses minna? Milliseid turismilõkse soovitate ja mida vältida? Ilm seal sel ajal on selline keskmine Eesti suvi? Seega päevitamisele vist eriti lootust panna ei ole mõtet? Seega vaataks ringi pigem...

Olen olnud Marrakechis Jõulude ajal, tagasi tulime 30.12. Käisime küll rannas ja isegi ujumas. Selline meie suvi +24/+25 kraadi, ainult tuuline.

1
0

Ilm on tõesti tavaline Eesti suvi. Õhtul kindlasti pikad varrukad. Minge kindlasti sinna http://www.anima-garden.com/experience.html soovitan pigem seda kui Majorelle aeda, aga ilusad on muidugi mõlemad.

1
0

Väga tänan viite eest! Ma ei ole eriti reisinud, vaid Türgi Alanyas. Ka seal oli vaja aprilli lõpus õhtul pikki varrukaid! Seekordne sai valitud hinna järgi,raha vähe st ;) neli inimest kokku kõik hinnas tuli 1490 eur, reis algab Arlandast. Aga see Marrakechi kesklinna info on siin muidugi hirmurav ja huvitav :)

0
0

Kui säilitada kaine mõistus, siis ei ole Medinas hullu midagi. Lihtsalt hoida oma asjadel silm peal ja võõrastega kaasa mitte minna, eriti jutu peale et kuskil on ainult täna turg/festival, see tänav on kinni vms. Kindlasti külastage Bahia paleed ja El Badi paleed, need on üsna lähestikku. Suure väljaku pealt ostke apelsinimahla lett nr 57 juurest, seda soovitasid kohalikud ise. Menara Mall-is oli eelmine jõul isegi jõuluvana kui väga igatsus peale peaks tulema :)

2
0

Käisime Marrakechis märtsi lõpus. Soovitaks võimalusel mõneks päevaks kõrgmägedesse ja kõrbesse minna, see oli tõeline elamus. Käisime Andotraveliga ja jäime teenusega rahule http://www.andotravel.com/shared-budget-desert-tours-from-marrakech/. Linnas muidugi Jemaa el-Fnaa väljak Koutoubia mošeega ja sisseostudeks neid ümbritsevad soukid. Majorelle aed ja Medrese meeldisid ka väga. Hea oleks teejuhtide teenustest hoiduda! ;)

1
0

Kirjuta Travellers From Estonia. Nemad seal nagu kohalikud.  Korraldavad aegajalt ka matkasi mågedesse. Kui jutule saad siis seiklus parem., kui mis tahes firma. 

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased