Maroko covid aprill 2022

Hei, oleme kuu lõpus minemas läbi Itaalia Marokosse. visitmorocco.com covid nõudeid uurides lugesin välja järgneva:

Passengers travelling to Morocco must present a vaccination pass and a negative PCR test result less than 48 hours old before boarding the plane.

It should be noted that all vaccine passes issued by other countries are accepted as long as they are valid in their country of emission.

Saan aru, et nõutud on covid vaktsineerimispass ja negatiivne PCR tulemus, mitte vanem kui 48 tundi. Siit ka mu küsimus, mul on ilusti kaks doosi pfizerit tehtud, aga tõend lõpetas kehtivuse 11.04.2022, tõhususdoosi ma teinud ei ole kuna haigestusin veebruari lõpus covidisse ja kohe peale põdemist ei soovitatud tõhususdoosi otsa teha ehk hetkel on mul kehtiv läbipõdemistõend kuni 24.08.2022. 

Kas ma saan õigesti aru, et isegi kui ma PCRi teen siis Marokosse mul enne tõhususdoosi tegemist asja ei ole?  sest vaktsineerimispass mul enam ei kehti, või sobib mu läbipõdemistõend ikkagi ka?

Või, kes on hiljuti käinud Marokos, kas, mida ja kus kontrollitud on? Ise olen viimase kuu jooksul käinud Itaalias, Hispaanias ja Belgias ja üheski riigis ei ole ühtegi tõendit/vormi küsitud ja see annab natuke lootust, et äkki ikkagi tasubb minna ja proovida.

Saabusin Marokost laupäeval ja saan öelda seda, et meilt antud tõendeid ei küsitud aga see ei tähenda, et järgmisel reisijal ei küsita.

Küsitud on kõige rangemate nõuete järgi kolm paberit:

48 tundi enne tehtud test

Vaktsineerimistõend

Covid-kaitsega kindlustus. 

AGA, tühja neist tõenditest, ma oleksin ise tahtnud eelnevalt teada seda, et kogu Agadir on põhimõtteliselt üles kaevatud, seal valmistutakse suuremateks ümberkorraldusteks liikluses. Sellega seoses ei ole seal kuigipalju turiste ja enamik restorane ja kauplusi on suletud. Rannapromenaadil oli lahti umbes 3,5 söögikohta, Kes tahab restoranide ja baaridega rannapuhkust, peaks puhkuse edasi lükkama. 

Kes aga ainult lendab Agadiri ja sealt kohe edasi pühib, siis ei ole vahet. 

Mina ise olin seal nii mitmendat korda, et mul oli ükskõik, plaanis oligi niisama pikutada, aga esimest korda ja eriti lastega minnes oleks see puhkuse täiesti rikkunud,

0
0

Ma eeldan, et enam testi ega vaktsineerimistõendit ei küsita???

Igaksjuhuks sooviksin kinnitust :)

0
1

Käisin täpselt aasta tagasi (märts 2023), juba siis ei küsitud midagi. :)

2
0

Ei küsita midagi jah.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased