Matkalaud (soovitused vajaka)

Oskab keegi omadest kogemustest soovitada matkalaudasid, mida oleks võimalik suviti auto pagasnikus kaasas vedada. Olen Hispaanias ja Itaalias kämpides näinud kõige tüüpilisemaid siniseid laudu, mida ka siinmail müüakse (Nt. www.trekker.ee) Easy Campi kodukal (www.easycamp.dk)annab veel mõned mudelid välja, aga no pildi järgi ei oska valida. Nõudmised on, et mahuks keskmise auto pagassi ja kui 100-kilosed mehed laua taga einestavad, siis ta laiali ei vajuks.

Tere,

Ehk sobiks midagi sellist: http://www.trekker.ee/leiunurk/bordeaux-l.html

Plaadi mõõdud 120 x 80 cm, ning kõrgust 65-82 cm - vastavalt kuidas jalgade kõrgust reguleerida.

Marek

Meil ka see "sinine laud", kuigi ma sellist pilti www.trekker.ee lehelt ei leidnud, sarnane olemas www.easycamp.dk lehel. Käib väikeseks kohvriks kokku, lauaplaat ja toolid ühendatud, sinise kattega. Muidu igati mugav, kerge transportida, meil juba 6 aastat kasutuses, kuid 100kg meestele see küll ei sobi (vähemalt meie oma). Esiteks on istumisruum liiga kitsas ja teiseks ei ole piisavalt tugev. Meil perel kasutuses, lapsed mahuvad mugavalt ja ise me pole ka suured inimesed, aga mees valib tihti istumiseks ikkagi matkatooli. Suurtel meestel mugavam osta matkatoolid ja eraldi laud.

See kohvriks käiv laud sobib tõesti pigem lastele ning väiksematele inimestele, kuna ta ise on suhteliselt väikese istumisruumiga.

Eraldi matkalaud ja toolid on parim valik - oluliselt stabiilsem, ning toole saab kasutada eraldi näiteks lõkke ääres istumiseks.

Mõnusat suve soovides, Trekker e-Matkapood

Tänud tagasiside eest. Kuna mõnda aega on mööda läinud mu algsest postitusest, siis oskan juba soovitada matkamööbli ostmiseks www.rei.com nimelist e-kaubamaja. Matkalauana võiks kaaluda http://www.rei.com/product/709236, toolid pole küll parimad, aga laud ise suht ok. Teine teema on matkatoolidega. Neid on ikka palju proovitud ja elu on näidanud, et hind ei taga kvaliteeti. Aga eks jätkame proovimist ja testimist. Nüüd on kavas tellida GCI Outdoori toodangut ja konkreetselt Xpress Lounger nimeline tool, mis kirjade järgi peaks ära kannatama ca 113kg meheilu ning tundub olevat suht kompaktne (telepoeliku reklaamvideo järgi mahub isegi voodi alla ja saab reisile kaasa võtta). Rohkem "leboliku" isendina on silma jäänud ka REI Comfort Recliner, aga selle võtame peale GCI-d ette :) Natuke sai matkatoolide teemal heietatud ka ühes teises teemas.