Mauritiuse läänerannikule märtsi keskel,palun infot

Sooviks infot majutuskoha Residence Capri kohta. Meil on 4 peale broneeritud 2 magamistoaga apartament. Mida soovitate!? Veel võimalus majutust muuta. Või on parem Mariposa?

17.märtsil plaaniks minna üle Helsingi ja Pariisi

Ikkagi paneb hotell vähe muretsema. Sööke me ei soovinud, aga hotell peaks olema puhas ja loodetavasti on rannale lähedal. Paluks väga informatsiooni!

Võtke kindlasti basseiniga hotell. Hommikul ja õhtul on see väga oluline hüve.

Tänan, aga ikkagi hotelli infot tahaks-Residence Capri meil broneeritud--apartement neljale, kas ok.

Hotelli juures rannas armastavad kohalikud käia napsi võtmas ja hulkuvaid kasse on ka territooriumi peal hulgim, aga muidu kõige hullem pole.

Kas soovitate liigelda taksoga või autot rentida?

Ise kasutasin taksot ja bussi. Taksot ainult tuuride puhul ja lennujaama transfeer. Soovitan sõita ka bussiga. Väga lahe!

Autoga olete kindlasti vabamad ja saate kõik rannad läbi sõita.

Mis hotellis peatusite? Meil vist hotelli otsus kindel saime väga positiivse tagasisideme Residence Capri kohta. Kas Prantsuse õhuga jäite rahule? Või läksite üle Londoni? Pagasi probleeme ei olnud?

Hotell La Cocoteraie http://cocoteraie.amltd.net/ Piltide järgi on teil kenam ja uuem hotell. Londoni kaudu, British Airwaysiga. Isiklikult mul on alati reisides ainult salongipagas st. äraantavat pagasit pole. :) Teised said oma kotid ilusti kätte. Lennufirmade puhul on mulle oluline soodne hind, muud mugavuskriteeriumid on vähe olulised.

Kuna juba seal kandis olete, siis soovitan soojalt naabersaare Reunion külastamist. http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/sets/714721

Kuidas pärlitega lood(loomulikult kasvatatud pärlitest jutt)? Kas saadaval kulla ja hõbedaga kokku tehtud ehted? Kas petukaupa ei tehta? Või pärlid niisama paelale aetud ja suva kinnitus. Asume idarannikul. Paluks mõnda normaalset taksojuhu telefoni! Kas võib julgelt kasutada ka mitteametlikke taksosid?

Mauritius on nagu India ainult mahedal kujul.Et kõike võib juhtutuda. Takso võta lennujaamast ja kindlasti ta teeb teile pakkumise teid vedada kogu puhkuseaja.

Lennujaamast hotelli on meil hotelli transfeer.Kuidas edasi parem on? Nagu lugenud olen võime oma kohvri alles 4-5 päeval kätte saada.Natuke uskumatuna tundub,et Tallinnast paneme kohvri lennukile ja Mauritiusel ta meid ootab.. Aga tänud ja igasugune info tervitatav!

See juhutb siis, kui kohvrid lähevad lennujaamades ekslema või äärmisel juhul üldse kaduma. Aga see võib juhtuda üle maailma. Muidu kohvrid lendavadki sinuga samaaegselt. Edasi jagage tegevus (kohad) päevade peale ära.

Käisin märtsi alguses. Flic en Flaci piirkonnas olime http://www.travellerspoint.com/accommodation/19127-Seahorse-Accommodations/ Omanik on Denis, väga tore tüüp...teeb ka päevaseid tuure ja sõidutab autoga ringi. Öö mind oli siis 20 euri toa eest (double room). Väike bassenike on seal ka. Keskusest jalutada 15 min. Mõistlik on aga hotelli transfer tellida, et sinna jõuda. Kummalike on see, et Mauritiusel tahavad nad teha kõike eurodes, seega hotellide eest on mõistlik maksta eurides. Grand Baies olime Pepere apartmendis. Seal oli 70 euri 4 inimesele (2 tuba, köök) - väga bueno koht! http://pepere-appartement.com/index-en.php Seda peab prantsuse vanapaar. Mees tingida ei lase, aga käib koguaeg mesimaguse näoga ringi:D Selle kõrval leiab ka soodsamaid kohti...nt 30 euri double room, aga vb ka soodsamaid. Räägitakse siis kreooli (nö vana prantsuse keel) ja prantsuse keeles, inglise keelega tuleb aga ka vabalt toime. Meil olid ilmad kenad, temp 30-ga ja päevitasime end šokolaadiks. Kõiki kapade hindu saab sel perioodil hämmastavalt ingida ja lõpptulemusena kulub üpris väga raha;) Meeldivad elamusi!

Mina soovitaks ka liigelda pigem taksode ja bussidega. Kuigi bussid on ikka parajad saanid ja juhid täiesti kreisid (vahetavad käiku kui pöörded 5000 kandis), pidurdavad ka nagu igas peatuses hüppaks kits teele. Takso ka pigem tellida hotellist, sest lennujaamas on neil kõigil päris kirved hinnad. Taksojuhiga on täitsa mõttekas ringi tiirutada. Ta viib küll tüüpilistesse turismikohtadesse, aga need okeikad. Endine vulkaanikraater, kosed, seitsme (või viie või üheksa) liiva maa jne. Kahjuks ei mäleta, kui palju meil see päevane tiirutamine maksis.... Äkki 30 euri. Hommikul 9st õhtul mingi 17ni. Fakt on see, et igal pool üritatakse nahk üle kõrvade tõmmata. Kui tullakse pärleid pakkuma, siis antakse pehme korall kätte, et näe proovi - ei jäta kriipsu peale. Kui hakkad kõvema kivi järele haarama, siis saad noomida :-D Ostsime sealt siiski paari sotiga (EEK) pärlikee kodustele, mis oli oma meetri jagu pikk ja kaalus päris palju. Et päris plastmassist polnud, aga kindlasti mitte väärispärl :) Pärlid ikka tavalisel nööril ja suva kinnitus.. Kui tahad mingit tõelist värki, siis mine pealinna ehk joppab. Pealinn ka ainus koht, mis on rohkem tsiviliseeritud (või kui ainult 5* hotelli piirkonda jääda).