Mauritiusele

Kas keegi teab, kust saaks võimalikult odava hinnaga edasitagasi lennupiletit Mauritiusele. Algus võib olla kas Riias, Tallinnas, Helsinkis või Stockholmis. Kõige parem oleks Riia. Sooviks sõita novembris.

November on suht top season sealkandis. Madalate hindadega pakkumisi tekib pigem meie kevade poole - veebruarist aprillini. Üks, kes sageli häid hindu on pakkunud, on Condor. Air Australiga võib üritada Pariisist Reunionile pääseda ja sealt edasi Mauritiusele, pakuvad ka teinekord häid hindu. Kui looduseilu huvitab, siis soovitakski pigem rõhku pöörata Reunionile. Mauritius on tõeline banaanivabariik. Hotelli- ja rannalebo on seal viimase peal, kuid pelgalt selle pärast nii kaugele ei sõidaks. Saare loodusimedele piisab 2 päevast.

Soovitan raudselt plaani võtta naaberriik Reunion (EL, Prantsusmaa ülemere provints), kuna te juba seal kandis olete. Ajasuhe 60% Reunionile, 40% Mauritiusele.

Jälgida lennufirmade sooduspakkumisi, kampaaniad.

Lennupiletid saime www.travellink.fi ei oska öelda kas need ka odavad olid(867.-eur)inimene. Minek 10.11.2010 kell 17.10 Vantaa lennujaamast. Kus peatute..meie Grand Bay, Ocean-Villas.

Kusjuures soovitan vaadata pileteid Finnairi lehelt ja algusega Tallinnast. Tihti on päris suur hinnavahe, algusega Tallinnast on SOODSAM kui Helsingist :) Hetkel see leht jamab, ei saanud vaadata, kas läheb miskit sel ajal.

Ja Reisieksperdist võib ka tihti leida soodukaid (ise saime eelmine kevad 7500 eek ühele).

Finnair minu teada liinilende Mauritiusele ei tee. Ei tahaks hästi uskuda, et ka koostöös mõne alliansi liikmega superhindu pakutakse.

2008 sügis-2009 kevad oli pakkumine, mida ma ise kasutasin - Finnair + British Airways Mauritiusele edasi-tagasi 7500 kr.

No ma arvan, et lend toimus meie kevadel, mitte novembris. Kui ma ise oma reisi organiseerisin, siis esimesed mõistlikumad pakkumised algasid peale aastavahetust.