Medjugorje - Horvaatia - Czestochowa

Tere,kas on keegi käinud autoga Bosnias?Mõte veeta natuke aega Poolas - Czestochowa, ... mäed. Edasi liikuda otse Horvaatia poole ja sealt Bosnia Herzegovinasse. Sihtpunktiks Medjugorje.Kaua aega võtaks sõit Katowicest Horvaatiasse ja sealt Bosniasse? Piiriületus Horvaatia ja Bosnia vahel?Kui turvaline on Bosnia autoga reisides?Tänud!!

Kas Medjugorje käidud? Ise sõitsime sinna ja Mostari sel aastal 2 korda horvaadist tuttavaga, kel VW Golf autoloks, julgeks BIH täiesti teistelegi soovitada. Sõit siis Horvaatiast Neretva jõedelta poolt. Endal on soov kogu BIH läbimine kunagi ette võtta.Pühapäeva õhtupoolikul peab arvestama, et Metkovic'i juures olev piiripunkt on rannikult "weekend"-lt tulijate autodest umbes, siis peaks võtma vähe kõrvalisema piiripunkti Vid linnakese juures.Mis  Medjugorjesse puutub, siis soovitan seda vaid tõsiusklikele, Enda hinnangul on kommerts seal üle pea kasvanud ja pühadusega on lood nigelad.

0
0

See aasta käidud , üle lähed ikke Nova Sela punktist, minnes oli vist 1h, tagasi a´2h, sealt A1 pidi kuni Medugorjeni, väike jupp väikest külateed, samas hullult seal neid jummalakummardajaid , terve linn neid täis, nats imelik

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased