Melbourne -Hong Kong -Helsinki

Sõidan Qantas Airline Melbournist Hong Kongi arriving time on märgitud 21.45 ja sealt ümberistumine Finnairile mis väljub 00.25 Helsingisse kuna pean võtma pagasi ja tegema check in siis minu küsimus selline et kas on piisavalt aega sellega tegeleda. Pole Hk lennujaamas ka enne viibinud nii et tuleb veel kohti otsida. Saabumine ja väljumime on mõlemad T1, tänud igasuguse info eest

Olen viimasel ajal HK lennujaamas tunde "elanud". Kõik oleneb sellest, kui ruttu pagasi kätte saad ja kui pikk on check-in järjekord.
Pagasi järgi on päris pikk maa ja sealt tükk maad veel check-in'i jalutada. Ja mina pididn iga kord maale sisenema, seal oli pikk jrk. Finnair avab check in'i ca 22-22.30, olen alati esimene olnud, siis aega küll veel. Kui saad kiirelt pagasi kätte ja jooksed, siis on lootust jõuda.

Kuna Qantas ja Finnair kuuluvad mõlemad samasse lennufirmade liitu, siis on suur tõenäosus, et saad juba Melbourne'is pagasi Helsingini ära saata. Finnairi check-in tee ka juba enne internetis ära ja juhul kui pagas kohe Helsingisse läheb, siis võid Hong Kongis lihtsalt järgmisele lennukile minna.
Kui pagasit saata ei õnnestu, siis vaata ülal toodud linki. Finnairi check-in tee enne internetis ära ja pagasiga lase tegeleda transiit check-ini töötatajatel.