Miami suvel

Minek nüüd augustis Miamisse. Oleme planeerinud olla suurema osa ajast Miami Beachil ja viimased päevad linnas kaubanduskeskuste lähedal aga et mitte puhkamisega endale liiga teha, siis oskab keegi soovitada mida teha - kuhu minna?
Vaatasin varasemaid postitusi, need suht ammused juba, slp uurikski vähe värskemat infot.
Esialgu polnud plaanis autot rentida aga tundub, et mõneks päevaks peaks ikka võtma

Auto tasub kindlasti rentida, muidu pole seal väga midagi teha. Muidu Everglade rahvuspark on äge, Orlandos palju teemaparke, Key West on tsill :) Teha on seal palju. Shopping seal väga äge, Orlondo lähedal oli megasuur outleti "linnak" ;)

Shoppama on kõige mõistlikum minna dolphins malli :) Everglades pole väga kaugel miamist aga tasub kindlasti läbi käia... bussi liiklus õnneks seal väga lihtne, kui asjale pihta saada :)

Bussiliiklus muidugi täitsa olemas ,kuid väga aegarööviv liikumisviis. Kui ma sõitsin Uberiga 17 minutiga Miami Beachililt teisele poolsaarele Crandon Beachile (Key Biscayne), siis bussiga tagasi sõitsin pea kaks tundi (jäin loomulikult tipptundi)...Autorent ei ole samuti lihtne, parkimine beachil ainult raha eest. Meie hotellis 40 usd öö, kuskil bensukas saab natuke odavamalt, kuid parkimine on seal kallis lõbu...