Mida arvata Bulgaaria 2* hotellidest( Warshawa) ?

Tahaks suve algul koos sõbrannadega võtta ühe korraliku rannapuhkuse. Vaatan, et hetkel pakutakse väga soodsalt paketti 2hotelliga -Warshawa. Kas kannatab sinna minna, või tasuks võtta ikka 3? Piltidel tundub hotell suht tavaline ja spartalik, kuid magamiseks tundub kõlbavat küll. Mõtlengi, et äkki kellelgi on kogemusi selle hotelliga või mõne muu 2* hotelliga. Eriti huvitab, kuidas neil lood pesemisruumide ja hügieeniga? Sest plaanis oleks kaasa võtta ka lapsed.

Tänud neile, kes viitsivad vatata!

Mis reisifirma pakub soodsat minekut ja kui soodne see on? Ja kuna minek plaanis? Ise kiibitsen ka juba pikemat aega, aga pole veel miskit otsustanud. Ja kus see hotell on- kuldsetel liivadel, päikeserannikul....?

Eelmisel suvel olin selles hotellis. Kui sisse läksin, siis pidin kreepsu saama. Mõtlesin, et olengi nõuka-aegses Varssavis või teab mis Poola kolkas. Ma olin üksi ja mul oli kahe voodiga tuba. Lihtne ja kulunud, ka nagu ühiselamus. Vannitoas oli iidvana dušš, mis oli selline seina küljes kindlalt kinni olev toru, mida liigutada ei saanud, ma ei tea, kui vana sa oled, aga võibolla mäletad, kooli võimlates olid ka kunagi sellised. Näiteks kui tahad jalgu pesta, siis pista kraanikaussi või tee terve kere pealaest alates märjaks. Kuid paari päeva pärast hakkas see hotell mulle juba meeldima. Personal oli väga sõbralik. Hommikusöök käis ka, mitte eriti, aga talutav. Ja asukoht mulle meeldis. See polnud mitte peamise rannaäärse tänava ääres, vaid natuke kaugemal, meeldis, et oli natuke vaiksem, samas oli kõik ikkagi lähedal. Mu tuba oli vist 5. või 7. korrusel, nii et vaade oli mere poole ja hea. Kuid võib olla ka maja taha võsasse, siis ilmselt nii tore ei ole. Hotelli ees oli korralik suur bassein, kus sai täitsa ujuda, mitte ainult supelda. Meeldis ka, et bassein oli natuke tänavast kõrgemal ja eraldatud, mõnede hotellide basseinid olid praktiliselt tänaval. Iga päev ma meres ei käinudki, kuigi meri on seal ikka väga mõnus. Mereni oli nii 10 min jalutada. Kokkuõte: kui oled nõus lihtsaga läbi ajama, siis sobib. pesta ja magada saab ja asukoht on ok, kui ei taha päris sündmuste keerises olla, lastega peaks just asukoht sobima. Ja kui nõukanostalgiat tunned, siis on see sulle ideaalne. . . . Suured tähed lisas Trip.ee toimetus!

Hotell Warshawa?

Olen kogu aeg Türgis-Alanyas käinud ja sai mõeldud, et vaataks ka Bulgaaria üle......kas annab Türgiga võrrelda? Pakutakse siis Warshawa-2 tärni hotelli AL soodukaga juuniks. Kas keegi on seal viibinud. Lugesin välismaa foorumeid, siis palju negatiivset. Mind just huvitab sealne ööelu ja kaubandus. Hotell rohkem magamiseks ja kui ka all inclusive on siis nälga ei peaks jääma. Aga kui kõik melu ikkagi kaugele jääb siis ju jama

No Bulgaariat ikka Türgiga ei võrdleks... Merd eriti. Vahemeri on ikka kordades parem. Ja vaadata pole seal Bulgaarias kah eriti miskit. Pidutsemiseks sobib. Tänavabaarid on ööpäev läbi lahti. Aga miskid 2* hotellid on küll parajad kolkad. kui ikka inimesena tahad tunda,pane veits raha juurde ja ei kahetse.