trip-krainetrip-ukraine-dark

Lr

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Ahh pole hullu midagi. Õnneks ma pole seda tüüpi eestlane, kes saab ülisoodsalt vaat ehk poolmuidu omale reisipaketi ja siis veel vingub ka, et miks nii või miks naa.

Peale selle kommentaari lugemist kadus mul igasugune reisituhin. Mul ei jää muud üle, kui soovida meile toredat ekstreem-puhkust. Üritan oma väärtusliku kraami hoida sukasääres või rinnahoidja vahel.

To Lisette: mitmendal korrusel teil tuba oli, I või II korrusel? Ja kas tubades oli seif ka või oli ainult receptionis?

Olen selle reisibüroo kaudu käinud poole aasta jooksul 2x reisil. Just eile tulin Türgist. Olen siiani rahule jäänud, kuigi seal kontoris jätab ühe teenindaja suhtumine kõvasti soovida. Aga muidu olen igati rahul:)) Sügisel sai sealt ostetud loteriimajutus Kreetale ja olime väga rahul. Ja nüüd Türgis oli reisikorraldaja Novatours.

Millal teil plaan minna on?

Kas seal peaks olema kraaniveega ettevaatlik? Saan aru, et juua ei ole seda nagunii mõtet, kuid kas hamabaid ja puuvilju peaks pesema kindlasti pudeliveega?? Või pole seal asi nii hull kui Egiptuses?

Ma lähen ka lapsega puhkama(29.04 Novatoursiga), kuid mitte Kemerisse, vaid Antalyasse. Ootan ka huviga infot Türgi kohta.