Mida kindlasti näha/teha Dublinis?

Plaan minna ligi kuuks Dublinisse, oskate soovitada kuhu võiks kindlasti minna.

Kuu ajaga jõuab Dublini päris põhjalikult läbi kammida, lisaks veel ümbruskonna ja osa Iirimaadki. Ehk annad vihjeid oma huvide, eelistuste ja umbkaudse eelarve kohta?

0
0

Leia endale sõber, kellega koos kõrtse kammida. Elav muusika, tants ja melu! Ausõna, see on Dublini kõige rohkem "peab kindlasti tegema".

0
0

Üks blogike ka silmarõõmuks: http://www.seriousplace.com/

0
0

Kuna enamusajast on minu reisikaaslasteks üks 3-aastane ja teine 1-aastane, siis kõrtside kammimine ei ole just see mida ma eeldasin :D

Eelarve kohapealt ei teagi. Ikka peaks olema päris korralikult :)

0
0

Lastega saab minna loomaaeda, botaanikaaeda (tasuta), vaaterattale - need on esimesed, mis kohe pähe turgatavad. Linnas toimub pidevalt igasuguseid üritusi ja festivale, tuleb natuke turismiinfos ja internetis tuhlata. Kindlasti saab lastega veeta aega rannas, DART rongiga saab sõita näiteks äärelinna Braysse või Howthi, ainult vesi on seal suvel enamasti külmem kui siinkandis. Aastasega läheb linnas muidugi raskeks (kuue kuusega oleks kergem :-) aga kolmesele pakuks ehk lusti veepark http://www.nationalaquaticcentre.ie või nukuteater http://www.lambertpuppettheatre.ie.

0
0

Ehk oskab mulle keegi öelda ka midagi vaatamisväärsuste kohta, mida peaks/võiks külastada? Minemas oleme mehega kahekesi ja kohapeal oleme 4 päeva. Kui palju maksab Dublinis ühistransport?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased