Mida veel Java saarel teha?

Tere, Küsin nendelt kes käinud Java saarel, et millist tegevust seal veel leida? Käisin juunis Banyuwangi ranna lähedal, Ida-Jaaval (mäletan seda et Banyuwangi lennujaam oli sellest rannas väga pika autosõidu kaugusel, kas saaks lähedamale kui minna selle praamiga?)

Kindlasti tahaks käia seekord ära ka Ijen väävlikaevanduses, oskab keegi soovitada lähedal olevaid majutusi?

Tänud ette kellel soovitusi Java osas (minek 24.dets ja tulek 12.jaan)

Käisin paar aastat tagasi Ijeni väävlikaevanduses. Balilt läksime praamiga, ööbisime kodumajutuses (giidi juures) ning hommikul alustasime teed Ijeni poole (käisime istandustes, trippisime niisama ringi, lisaks kosed, kuumaveeallikad jne.), ööbisime kuumaveeallikate juures telgis ning öösel kell 2 alustasime teekonda Ijeni poole, u.3 juba hakkasime üles minema ja enne päikesetõusu jõudsime kraatri juurde. Blue Flame jäi nägemata, kuna ilm oli väga kehv, kuid muidu soovitan väga. Kui huvi, võin meie giidi kontakti anda, ta selliseid tüüpilisi turistikaid väga ei tee, pigem on kõik tripid avastamisrõõmu pakkuvad ;).

Yogyakarta on samuti uudistamist väärt.

0
0

Kui Surabaya kanti satud, tasub ära käia Sidoarjo mudavulkaani juures: https://en.wikipedia.org/wiki/Sidoarjo_mud_flow

Tasub ronida ka tossava Mt. Bromo kraatri tippu.

0
0

@Tartlane, ole hea ja jaga jah meiega ka giidi kontakti. Kui palju teile see tripp maksma läks?

plus kui viitsid kirjuta meile kuidas täpselt see praamipiletite jne. ostmine käib? Kas Java sadamas on võimalus võtta transport külalistemajani?

0
0

otsin kontakti ja saadan sõnumina. Kui ma ei eksi siis kahele koos ööbimisega (3 ööd) alla 100€. Praamipileti ostsime sadamast, hind oli väga odav. Läksime Balilt enda rolleriga, giid tuli Javal sadamasse vastu.

0
0

aitäh tartlane, jään sõnumit ootama :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased