Milline blogi keskkond on mugavaim reisil kirjutamiseks

Milline blogi keskkond on mugavaim reisil kirjutamiseks? Olen katsetanud blogspot.com - mulle tundub see ebamugav ja päris tihti ei funka. Ühte jama teise vastu ka vahetada ei sooviks. Soovitusi?

Wordpress äkki

Ise sean blogide loetavuse küll kahtluse alla, hea kui tavainimene piltegi vaadata jõuab

Ei oska Blogspotiga võrrelda, aga Wordpressi julgeks soovitada küll. Wordpressil on kaks versiooni - tasuta wordpress.com ja samuti tasuta, kuid veebimajutust vajav wordpress.org.

Esimesel juhul saad aadressi bloginimi.wordpress.com, teisel juhul on valik kõikide vabade aadresside seast (.ee, com, net, eu jne). Tõsi, .ee domeen läheb tasuliseks.

Wordpress.com on viimase paari aasta jooksul väga kõvasti arenenud ja katab ära kõik lihtsamad vajadused. Omad piirangud on seal muidugi ka. Kettamaht on piiratud - oluline siis, kui soov palju pilte üles laadida. Samas saad ka Flickrist ja Picasawebist sinna siduda. Väikseid mõnusaid pluginaid on seal loomulikult oluliselt vähem kui .org versioonis, aga aina paremaks läheb.

Muide, wordpress.com pakub postituste importimisvõimalust kõikidest suurematest blogimiskeskkondades, s.h. blogspotist.

Vanem samateemaline vestlus asub http://trip.ee/node/21079

Kasutajana julgen reklaamida www.travelpod.com -i. Pilte saab üles riputada piiramatus mahus ka tasuta versiooniga.

Katsetan wordpressi ja travelpodi - tänud vastamast!
MkM-ile loetavuse osas - blogida tahaks esmajärjekorras just sellepärast, et endal mõnus pärast vaadata ja pildiraamatusse valitud palasid kopeerida. arvutiga võib reisil nii mõndagi juhtuda (omast kogemusest) mis aga blogis, see blogis... kui just blogimajutajaga midagi ei juhtu.

Pane siis juba enda blogi link ka siia ;)