Mingi jama India kohalike lennukompaniidega?

Lugesin indianmike-st, et Kingfisheri ja Jet Airways on mingi jama, töötajad streigivad ja lende tühistatakse. Kuna olen minemas jaanuaris, siis ei oska nüüd midagi ette võtta, kas keegi valdab seda teemat?

Ma ka jaanuaris minemas ja sinu varasematest postitustest lugedes, et natuke isegi sama maršuuti kui sina :-) Vaevalt et keegi oskab ette ennustada, mis seis seal jaanuaris on.. Loodetavasti saavad selleks ajaks oma streigid streigitud ja elu läheb edasi. Vahest peab ju õnne ka olema? :-)

Indias on praegu mingi kamm. Üks kohalik VIP poliitik arreteeriti ja Mumbais käis tänavatel kõva kätš :) Kohalikud said isegi töövabu päevi, et mitte kodust välja ei tuleks :p

Indiast tagasi 3 päeva. Olime seal 3 nädalat ja selle aja jooksul küll siselendudel probleeme polnud.Kingfisher on nii kõva sõna et vaevalt seal jamad kaua kestavad. Olen küll üsna kindel et sul pole muretsemiseks põhjust.

To:ranno. Meie läheme marsruudil Delhi-Amritsar-Delhi-Jaipur-Agra--Delhi ja siis Delhi-Khajuraho-Varanasi-Goa ja siis Mumbai kaudu tagasi. Kui meie teed kuskil ristuvad siis on tore. Muideks mis hotellides sa peatud ja kas sa broneerid need ette?

Ma panen Delhi- Agra- Khajuraho- Varanasi- Darjeeling ja siis alla Keralasse. Hotellidest bronnin toa vaid saabumisel Delhisse, siis Khajurahosse (olen sealse hotellimehega mõningaid kirju vahetanud) ja Varanasis, sest eelmine aasta me jooksime seal muidu pool päeva mööda Ghat-te, et sobivat hotelli leida, nüüd on enam vähem pilt selge ja tean kuhu minna tahan.. Mujale ei viitsi ette bronnida.. mingi seiklus ja närvikõdi peab ka jääma. See on nii lahe maa, et mida rohkem sa saatuse hooleks jätad, seda suurem seiklus tuleb :-)