Mitu korda samasse kohta?

Tulin just rhodoselt ja hakkas nii meeldima,et plaanin vist kevadist puhkustki sinna.Kas keegi on käinud samas kohas mitu korda?Või on nagu hea filmiga mida korra vaadanud,järgmine kord ei tundu enam põnev? Tahakski kuulda kogemusi,kes käivad mitu korda samas kohas?

no neid on ikka hulgem, kes aastate viisi käivad suht samades kohtades, kes kanaaridel, kes egiptis, kes kreekas, kes türgis, kes itaalias. Vahepeal tehakse mõni retk mujale ja siis jälle oma lemmikkohta.

Siin foorumis on paljud kirjutanud, et lähevad Türki/Kreetale/misiganes tagasi juba kesteabmitmendat korda. Samas minul on küll raske neid mõista... Jah, reis oli ilus, kunagi võiks ju tagasi minna, aga kas mujale pole tahtmist minna? Vaevalt, et kogu maailma läbi käidud on.

Soomlaste hulgas on nt väga palju selliseid inimesi, kes valivad sama koha, sama hotelli ja lausa sama toa. Nendel on pöhisyy turvalisuses - miks korra heaks osutunud asja ymber vahetada :-) Mu yks töökaaslane koos perega kuulub sellesse katti, iga sygis Tyrgi Marmarises samas hotellis.

Kui mulle mingi koht meeldib, siis võin seal vabalt palju kordi järjest käia. Kui lõpuks tüütab - eks siis leian järgmise lemmiku.

Kreekas olen käinud 5 a järjest - mitte küll täpselt samades paikades, õnneks saari hulgem (kuigi nad on üsna sarnased:)) - armastan seda maad ja igal aastal tabab hull igatsus tema järele.

Linnareisidel peatun meelsasti ühes-samas hotellis, kui see mulle meeldib. Niikuinii on neti teel hotelli leidmine paras loterii, kui on kord õnnestunud teha hea valik, milleks siis seda muuta.

No milleks minna kohtadesse, mis ei meeldi. Käies ühes meeldivas paigas pidevalt ei tule ka pettumisi, kõigil ju omad soovid ja tahtmised ning miks vaja neid muuta, minnes teise paika puhkama. See eelis ongi ühes paigas käimisel, et tead mis ees ootab ja mida sealt saad ja hea puhkus on garanteeritud. Uude kohta minnes võivad ees oodata ju pettumused ja vilets puhkus. Ja elad ju ikka endale mitte teistele, nii et kui on tahtmist Rhodosele minna veel ja veel siis anna aga minna ja ära küsi seejuures teiste arvamust- ela oma elu.Arvesta, et iga korraga saad ikkagi uusi elamusi ja seiklusi, mida ei oodanud ja seega on ikka seal huvitav.

Mis Rhodosel põnevat üldse on? Ise ei tea sellest kohast suhteliselt midagi...

Kui sulle Rhodosel meeldis, siis ehk meeldivad teised Kreeka saared samuti? Mulle endale ka Rhodos kohe väga meeldis, aga sellegipoolest nüüd kohe uuesti järgmisel aastal jälle sinna minna ei tahaks. Valin vist mõne teise Kreeka saare.

Võib-olla olime samal lennureisil. Aga jah, see tõesti huvitab, mis on see eriline vedu, mis just sinna saarele tagasi tõmbab? Surfasid Prasonissises?Muljeta!