Viimased kommentaarid

Kas te nüüd oskate öelda, kus kohast selliseid leiab?

Pildid millesse võib armuda vist isegi.:)

Põhiline, mida vaja oleks, oleks ilmselt ei aitähh:)
La'a (seda hääldust pole kuigi kerge seletada) šukran.
Üks esimesi asju, mis mulle soovitati.

Käisin hiljuti sukeldumas Domina kaudu. Domina pakkus kohe eksursioonina sukeldumist PADI- kaudu. Ja väga väga rahule jäin. Instruktoriks oli Priit, keda soovitan väga soojalt. Hind... 60 eurot oli vist sukeldumine, kui ma õigesti mäletan. Aga tõesti, elamus oli väga suur. Lisaks oli väga ilus laev ja laevas pakuti väga maitsvat toitu:)

Sellest on tegelikult juba väga palju teemasid olnud. Kui sa sirviksid natukene, siis leiaksid trip.ee-st palju vastuseid.
Aga Bouganville Playa on väga hea hotell!

Kusjuures. Ma ei soovinudki sind, ixxx, rünnata. Ma pigem enne oleksin olnud isegi sinu poole, kui nii saab öelda. Aga noojah.

Oeh. Me ei ole ju kõik ühel positsioonil. Selles asi ongi et kõigil on oma arvamus. Vaevalt meil kõigil see sama on. Kommunism? Edu sulle.
Ma kirjutan siia et anda nõu küsijale mitte et hakata inimestega vaidlema teemal erinevad arvamused.

Kas tõesti peab siis nii mürgine olema? Oh. No inimestel on oma maailma vaated ja arvamused. Kirjuta oma arvamus mitte ära hakka teiste omi maha tegema.

Teema algatajale. Käisin seal hotellis. Rahule jäin. Seal oli palju inglasi, oleneb inimesest siis see kas positiivsele- negatiivsele poolele. Sümpaatne õhkkond. Rand küllaltki lähedal...Mis siin veel öelda. Selline mõnus:)

Bouganville Playaga jäin väga rahule:)

Aga kui sõit kestab üle 5 tunni, läpaka kaasa võtmis võimalus puudub ja lapsed on 7 ja 3 aastased?
Oleksin väga tänulik kui oleks veel vastuseid:)

Üks tuttav, kes ei osanud samuti ujuda käis Punases meres täiesti vabalt snorgeldamas. Rääkis väga suure ekstaasiga, et lihtsalt lihtsalt hulpis vee peal ja kui kift see oli:)
Aga jah. Eks neid veste on ka ja neid kus on 2 ballooni mis saab selja peale kinnitada. Lapsele on kergem saada aga kindlasti leidub ka täiskasvanutele:)

Ma kirjutasin enda arvamuse, selles suhtes et mina ei eelista musta liiva:)
Ja kuna inimene kes selle foorumi algatas, kirjutas et ta tahab just kindalt minna 5 hotelli Egiptuses, siis millest see asi et kõigil ei ole 5 jaoks raha? See kõik on ju siiski tema aitamiseks:/

Bouganville Playas olen käinud. Täitsa okei oli.

Nooo. Kreeta on lähemal, see on ju tegelikult pluss, kuna Kanaaridele sõidab kohe väga pikalt ju. Kanaaridel on samas jälle ka vaatamisväärsusi (ma täpsemalt räägin Tenerifest). Ja kuna Kanaarid on ookeanis on seal ju tegelikult pidevalt oht et võib sadama hakata vms. Mina käisin Tenerifel siis kui oli kõrghooaeg ja kuskil 45% seal olekust sadas..Nojah.
Kreetal pole ise käinud, aga soovitaksin seda rohkem.
Samas jälle küsimus, et kas soovitakse rannapuhkust või pigem seiklust?

Kanaaridel ei saa olla kindel et seal kuiv on. Selles suhtes ei ole see just kuigi kindel asi. Ja kui tahta sellist rannapuhkust siis oleks Kanaarid ka kehvem variant, kuna mina Tenerifel näiteks rannas olemist eriti ei nautinud.
Egiptus on lähemal, seal on soojem (kui välja arvata see et ööd pidid jahedad olema), kui minna mõnda 5* hotelli, siis kindlasti on seal ka selline euroopalik õhkkond (Sharm El Shakes on see enamus hotellides selline, kui ma olen õigesti aru saanud). Ma ise lähen ka jaanuaris Egiptusesse ja...Noh mina soovitaksin seda:)

Mis Rhodosel põnevat üldse on? Ise ei tea sellest kohast suhteliselt midagi...