Mõnusad apartemendid Dubrovniku rajoonis

Kuna käisin just perega puhkamas Dubrovniku kandis, siis tean, et jõle raske oli leida objektiivset infot sealsete mõnusate apartementite kohta. Ise surfasin peamiselt lehel www.dubrovnik-online.com ja töötasin läbi ilmselt üle 100 koha, enne kui otsuse langetasin.

Pilk jäi pidama sellisel kohal nagu Villa Vidak, mis asub Cavtati lähedal. Ei pidanud pettuma. Väga korralik ja puhas koht, pererahvas elab ise samas majas allkorrusel ja pakub kvaliteetseid teenuseid sõbralike hindadega. Näiteks kuninglik õhtusöök, kalalkäik merel privaatse paadiga jne. Lisaks kasvatavad nad oma aias kõikvõimalikke köögi- ja puuvilju, mida ka külalistele lahkelt pakutakse. Jalgsi Cavtati keskusesse umbes 15min. Lisaks parim merevaade, kus otse üle mere ka Dubrovniku linnamüürid paistavad. Koduleht www.villavidak.com

Kui tunnete, et mõni ööbimiskoht on äramärkimist väärt, siis lisage aga!

Kui kedagi huvitab, siis mul tehtud maililist u saja kodumajutuse aadressiga, enamik Cavtatis, ka selle ümbruses. Vahendajaid minu teada pole, kõik otsekontaktid ning paljud ilma koduleheta (osad ka sellised kellel on õnnestunud koduleht kuidagi nii teha, et isegi nime järgi otsides google ei leia), nii et lootust on odavama hinnaga ja kiiremini kokkuleppele saada, kui kodulehtedelt kontakte otsides. Kvaliteedi garantiid ei anna ja pilte jmt infot peab neilt igaüks ise küsima ja oma erisoove mainima.

Lisaks julgen soovitada sellist kohta www.cavtat.com.hr - keskusest küll natuke eemal, samas kõigest ca 5 min randa kõndida, enamikel korteritel ilus merevaade, normaalsed omanikud ja hinnad. Saab ka natuke kaubelda.

0
0

Mis hinnaga ööbisite Villa Vidakis? Milline on üldse suvine hinnatase?

0
0

oli aastake tagasi hooaja alguses võimalik saada 2-ne tuba vanalinnas koos pesemisvõimalusega ca 500 eek eest. Hooajal oli peaaegu kahekorra kallim. Polnud küll suurem asi elamine aga selel eest täiesti vanalinna keskel.

0
0

Olime Villa Vidakis Cavtatis nüüd augustis nädala. Mõtte seal ööbida sain just siit foorumist. Kõik oli super. Elasime katsekorteris, milles oli 5 magamistuba, 4 vannituba ja suur elutuba koos kööginurga ja rõduga suurepärase vaatega otse merele. Kokku 10 ööbimiskohta ja hooaja hind oli 24 EURi inimese kohta. Maja jäi keskusest veidi eemale, suurele teele välja jalutades sai aga mugavalt liinibussiga Dubrovnikusse sõita. Alla mere äärde jalutades oli privaatne rand. Käisime perepojaga merel ja viimaseks õhtuks tellisime õhtusöögi, mis maitses väga hea. Oli võimalik ka võtta hommikusööki 5 EURi ühele. Meie eelistasime aga hommikul sooja struudli järgi keskusesse jalutada. Pererahvas oli väga külalislahke ja enne tagasisõitu broneerisime juba järgmise aasta augustiks nädalaks majutuse. :)

0
0

ikka KATUSEKORTERIST käis jutt :)

0
0

Oskar, mina paluksin küll, et saadaksid mulle oma listi. Meiliaadress on [email protected]

Tänud ette!

0
0

Oskate soovitada oma kogemustest apartment majutust Dubrovnikus? Tänud ette!

0
0

Oleme 2 suvel järjest Cavtatis ööbinud ja julgen soovitada mõlemat ööbimiskohta - Antonio apartments, Liza apartments.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased