Mootorrattaga Gotlandile

Tervist,

Taaskord pöördun teie auväärt seltskonna poole, et küsida, kes on käinud tsikliga Gotlandi saarel.

Sõpradega tekkis idee, et võiks sellise huvitava retke ette võtta juuni kuus. Lugesin ja uurisin, et praamiga tuleb kõige odavam. Õhtune praam edasi tagasi, kaks motikat ja kaks jorssi läks 1500kr

Aga ootan igasuguseid soovitusi selle kohta mida vaadata ja teha, nende saidil oli palju igasuguseid väärsusi mida vaadata, aga paljud asjad on suure tõenäosusega mõttetud.

Huvi on siis arhidektuur ja kohalik elu. Võib ka igasugu sinna sõitmise soovitusi jagada.

Ootan siis kogemustega inimeste kommentaare... :)

Kohapeal on plaan olla 4-5 päeva ning sinna sõita muude võimaluste puudumisel Tallinkiga, kas siis läbi Helsingi või otse Stockholmi

keegi?

0
0

Lugesin ja uurisin, et praamiga tuleb kõige odavam.

Ma lihtsalt uudishimust uurin, et mis variante veel on? Amfiibmotikas? Transpordikopter?

0
0

Gotlandil käidud, olime jalgratastega. Kas sind huvitab ka loodus? Seal on huvitavad looduslikud kiviskulptuurid. Minu arvates asi, mida peab Gotlandil nägema. Kui jah, siis kraabin oma fotoalbumi välja ja kirjutan, kust kõige huvitavamad neist leiab.

Tripp, ehk propeller pidas silmas kiirlaeva ja praami. Gotlandi ja mandri vahel liiguvad kiirlaevad (katamaraanid vist) ja suured (nn. praamid). Nagu Tallinn-Helsinki :) Praam ca 4,5 tundi, kiir ca 2 tundi ja kallim.

0
0

vaata http://www.motopesakond.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=114&Itemid=37 ehk hakkab miskit silma, kui küsimusi on võin ka selli emaili anda.

0
0

Asi läks jälle käiku, annan oma emaili, äkki saate oma pildialbumi mulle saata ning natukene kirjutada.

[email protected]

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased