Mumbai Domestic lennujaama pakihoid

Jöuame varahommikul Finnairiga Mumbaisse, sealt läheb kohalik lend edasi öhtul. Kas keegi teab midagi pakihoiu teenuse kohta Domestic lennujaamas? Möte on viia suurem kott pakihoidu hoiule ja minna pooleks päevaks linna.

Lennujaamadesse pääseb pileti ettenäitamisel paar tundi enne väljumist. Ma ei ole kindel, kas teid lastakse Domesticu uksest sisse jutuga, et tahate pakihoidu kasutada ega selleski, kas seal üldse pakihoidu on.

lasti küll varem sisse. Me veetsime seal terve öö. Pakihoiu osas kahjuks ei tea nõu anda, kuna ise hoidsime oma lumelauavarustust rahvusvahelise lennujaama pakihoius nädalakese. Aga kindlasti on ka siselendude jaamas teenus täiesti olemas, vaata näiteks siit:
http://www.indiamike.com/india/mumbai-bombay-f22/luggage-storage-in-mumbai-airport-t964/

Lennujaama sissepääsuga Mumbais ja Delhis eelmise aasta veebruaris küll probleeme ei olnud. Mumbai domestic on muide VÄGA viisakas lennujaam India kohta (parem kui international) kuid paraku ka meie kasutasime pakihoidu ainult internationalis. Selle leidmisega oli veel tükk tegu - asub lennujaamast väljas, eraldi väike majake, kui lennujaama ees näoga lennujaama poole seista, siis paremal pool otsas.