Viimased kommentaarid

Jah, kindlustus tuleb Hotwire puhul kohapeal juurde maksta.

Mina olen USAs alati hotwire.com teenuseid kasutanud. Uskumatult häid pakkumisi võib sealt saada. Näidatud hinnale lisanduvad küll erinevad tasud, aga eelmisel aastal läänerannikul maksin nt. Caddillac CTS limusiini eest kokku 35 usd/ päev ja aasta enne seda St. Louisist sain Ford Mustangi 25 usd/ päev (viimane oli küll tasuta upgrade kuna minu tellitud autot polnud).

Päris palju on ka tasuta wifi võrke saadaval.

See, et maksetähtaeg on mõned päevad ja hinnad on samad vöi paremad kui lennufirmade kodukatel, tegi minust nende sageda kasutaja. Kuni Islandi tuhapilve jamani. Tundub, et rahade tagasisaamiseks pean kövasti vaeva nägema...

Tundub, et tüübid on petised. Kogu nende suhtlus on jube hämamine. Oleme asja andnud EU tarbijakaitsesse.

Uskumatu, aga ainuüksi USA lennujaamade turvakontrollidesse unustatakse igal nädalal ca. 10,000 sülearvutit. Aasta tagasi unise peaga Madriidis varahommikusele lennule tormates juhtus endal ka sama jama. Arvuti puudumise avastasime alles koju jõudes. Võtsin koheselt lennujaama turvateenistusega ühendust aga väidetavalt polnud nemad midagi leidnud ega kuulnud/näinud. Arvatavasti on sealsetel turvameestel tulus äri käima pandud...

Kindlustuse peaks tegema hiljemalt 4 päeva enne reisi, et reisi katkemise kindlustus kehtiks.

Istu J(110) bussi peale ja küsi juhi käest, kus maha minna ning millise bussiga edasi saab. Mitu erinevat varianti on edasi minekuks C, S ja vist veel midagi...

Krediitkaardilt bronniti Puerto Ricos ja USA-s 200 dollarit. Paar päeva pärast auto tagastamist oli ka broneeritud summa vabastatud. Auto rentimiseks soovitan vaadata www.hotwire.com - sain sealt viimasel reisil uskumatud hinnad: kesk-klassi auto San Juanis 17 USD / päev ja Saint Louisis 14 USD/ päev+ väikesed maksud. Ja mõlemal puhul anti tellitust veelgi parem auto - Saint Louisis nt. Ford Mustang.

Nõus piibuninaga - trip.ee foorumis ei ole kindlasti mitte keskmised Eesti elanikud. Pigem ikka paadunud reisi-sõltlased :)

Pärast turvakontrolli ostetud joogid/söögid võib küll lennukisse kaasa võtta. Võibolla on teisiti tax-free poest ostetud kange alkoholi pudelitega? Aga keegi ju vahetult enne lennukisse istumist su kotti uuesti läbi ei vaata.

Aitähh kõigile, kes reageerisid - mure leidis lahenduse!

Tarifa on pigem purjelaua ja lohe koht. Head lainesurfikohad on Hispaania põhjaosas, Prantsusmaa läänerannikul, Iirimaal. Aga üldjuhul pead ikka kalipsot kasutama.

lasti küll varem sisse. Me veetsime seal terve öö. Pakihoiu osas kahjuks ei tea nõu anda, kuna ise hoidsime oma lumelauavarustust rahvusvahelise lennujaama pakihoius nädalakese. Aga kindlasti on ka siselendude jaamas teenus täiesti olemas, vaata näiteks siit: http://www.indiamike.com/india/mumbai-bombay-f22/luggage-storage-in-mumbai-airport-t964/

Goa jäi küll silma firmamärkidega asju. Iseasi, milleks vuhvel-guccit või muccit endale kaugelt maalt vaja koju vedada, kui võimalik on osta kaunist kohalikku käsitööd. Aga eks inimesed on erinevad... Mumbai kallimates linnaosades olid firmapoed päris tavalised.

  • hea ülevaade Balti riikide suusakeskuste kohta. Eesti osas on info esialgsel vaatlusel pisut vananenud. Marjamäel näiteks sai viimati u. 10 aastat tagasi sõita... Aga jah, kahjuks pinnavormiliste iseärasuste tõttu ei ole siinkandis häid mäesuusa keskuseid. Lähimad asuvad Põhja-Soomes ja Rootsis-Norras.

See on igati korralik keskus - Kuutsemäega kannatab kindlasti võrdluse välja. Kohati on isegi parem, näiteks on neil hea krossirada ja korralikum mäehooldustehnika. Muude küngaste kohta võib leida infot siit: www.slalom.lv Tõstukiga keskuseid on lõunanaabritel märgatavalt rohkem, kui meil siin Eestis.

http://www.radisson.com/goain :eks luksuse eest tuleb ka Indias muidugi korralikult maksta.

Mis ankeedist täpsemalt juttu? Eks ta nii ju ongi, et kuni endal mune ei pigistata, siis küsimus ei morjenda. Millegipärast olen veendunud, et ka siiani oli onu Samil suht hea ligipääs meie andmebaasidele aga nüüd ilmselt siis seda ka ametlikult. Huvitav, kas kõik teised EU maad, kellel juba on viisavabadus USAga, on seda samasugustel tingimustel saanud?

Surfi-teemalised küsimused oleks mõistlik siia esitada: http://www.surf.ee/chat/ Porto Pollo on kuulus oma heade tuulte poolest - seal peaks ka varustust olema võimalik rentida. Kuigi hooaeg on vist kohe lõppemas.

Soovitaks pigem Keralat. Goa on liiga turistikas - kuigi on võimalik ka päris lahedaid randasid leida.

Põhja-Norrast on Trysil küll väga kaugel :) Aga kõige soodsam on Rootsi kaudu oma autoga minna. Kütus on Rootsis juba kohati odavam kui meil siin (E85) Ise lendasin viimati SASi boonuspunktide eest Oslosse (12000 punkti/inimene) ja sealt rendiautoga edasi.