Naine üksinda Filipiinidel, kas on turvaline?

Küsimus pealkirjas,kange tahtmine minna aga pisut pelgan....

Arvan mehena et seiff, olen kainud nii prruudiga kui ilma, oleneb kuhu minna, sinna alla lôunasse ei soovitata kellelgi minna aga palawan, bohol,coron jne tundub safe, boracay vist suletud veel. kohtasime reisil palju seljakotiga solo reisijaid (nii mehi kui naisi)ja keegi maininud ebameeldivatest seikadest. Oled kindlasti eksootiline kohalike meeste jaoks aga erinevalt india haigetest meestest ja nende kultuuri omapärast on filipiinlased sôbralikud. Pimedas üksi liikumist kôrvaltänavates ei soovita, seda ei soovita yheski vôôras riigis :) ja vôôraste käest pakutud jooke ka ära tarbi, safe tripp ;)

Ma mehena arvan, et küsimus pole mitte riigis, vaid reisikogemuses. Aasias reisib üksikuid naisi kümnetes tuhandetes ja kuidagi nad seal hakkama saavad. On lihtsalt asju, mida ei tasu teha ja on asju, mida oleks targem mitte teha - üldiselt kõik terve mõistuse järgi. Aga eelarvamustest üle saamiseks on alati parim viis reisile minna. Natuke tasub muidugi uudiseid jälgida ja igale poole ei reisiks ehk mehenagi.

Meie kohtusime Manila lennujaamas ùhe ùlisùmpaatse Itaalia prouaga, kes oli elanud viimased 5 aastat Filipiinidel tàiesti ùksi. Pàrast abikaasa surma, jhuslikult valis selle maa... tookord tema kùll lendas koju tagasi, aga oli teine elanud ja reisinud kòik need aastad rahulikult ilma kunagi hirmu tundmata.. Tema elas kuskil vàikse saare peal, mitte Manilas muidugi, ka meie tulime Palawanist... Proua igatses Itaalia sòògi jàrele ja meie ka :) nii me pikalt rààkisime pigem filipiinlaste ja itaallaste toitumiserinevustest..