Viimased kommentaarid

Plaanisin aga liiga palju peab orgunnima et seda e - viisat saada ja se viisa maxab 300-1000 eur perface :((

Kas minek?

Ise kaalume ka, kuna yks ainukesi riike veel alles kuhu sisenedes ei pea garantiinis istuma :)) aga huvitav kas detsembris voib olla et siis juba peab

Loodetavasti on af/klm inimesed ees siis kes opereerivad kiiresti inimesed edasi :) qatari puhul ei kardaks kuna sealt kaudu lennanud varem ja koik sujunud, väga hästi korraldatud lennujaam singapuris pole varem kainud siis teadmatus :)

Ok, no kui lennufirma hoolitseb meie eest ja ei jäta meid uusi pileteid ostma siis hea kuulda, yksi lennates oleks piletid taskus, teiste pärast kes minuga lendavad muretsen :)

St kas reisikindlustus katab selle mul jäi ? Lopust ara

Okei, aga kas sellist asja peaks uurima lennufirmalt kes seda pakub?Et lapsega ei tahaks 8h lennujaamas chillida ka kui nyyd jäämegi maha :))Ja reisikindlustus katab selle kui seal kohapeal äkki laiutakse käsi et oma viga et sellise lennu valisin vms pôhjuseid leiab palju :))

Meil laps 3 ne, hea info et lastega ok kohtNo mehhikos ja columbias ei julge vist lastehoidjat vôtta blondile lapsele, kui tahta vahepeal ise merel vms käija vms sukeldumas :)) liiga palju dok-e vaadanud vist :)Ok uurime môtleme ;)Aitâhh

:)Ok pohimotteliselt eesti hinnatase? :)

St siin keegi kirjutas keskmist kôrgemad aga mille keskmisest , eesti keskmisest voi kesk/lôunaamerrika keskmisest

Kuidas on hinnatase costa ricas? Keskmiselt? kindlasti piirkonnad kus kallim kus odavam, môte perega minna ca 3-4 ks nädalaks

Arvan mehena et seiff, olen kainud nii prruudiga kui ilma, oleneb kuhu minna, sinna alla lôunasse ei soovitata kellelgi minna aga palawan, bohol,coron jne tundub safe, boracay vist suletud veel. kohtasime reisil palju seljakotiga solo reisijaid (nii mehi kui naisi)ja keegi maininud ebameeldivatest seikadest. Oled kindlasti eksootiline kohalike meeste jaoks aga erinevalt india haigetest meestest ja nende kultuuri omapärast on filipiinlased sôbralikud. Pimedas üksi liikumist kôrvaltänavates ei soovita, seda ei soovita yheski vôôras riigis :) ja vôôraste käest pakutud jooke ka ära tarbi, safe tripp ;)

Hmm, aitähh :)Kambodza v vietnam @ punkel Rahakoti seisukohalt nii ja naa, tahax minna pikemaks ajaks jaa, ca 4-5 nädalat ja samas tahax ni vietnamit kui kambodzat kylastada nknii, aga tundub et ehk siiski peab natuke ootama et sellist seiklust ette vôtta ni väikse lapsega, need 35 h sed rongisôidud ei kôla hästi :) ja ainult phu quokis ka ei viizi passida, Aga borneod uurin siis veel ja bali vbolla ikkagi teema siis, Kas bali erineb väga teistest saartest? Et indoneesia on suur ja lai, komodo saared jne, 

Hei, kumma valisid? Kamboodsa voi vietnami? Mul koik samad kysimused aga ainult et laps on vanem, plaan sygisel minna kui siin ilmad lappama lahevad jalle :)) siis laps 3 a tapselt, et raagi välja kuidas oliMe 2 aastase lapsega olime 4 nadalat balil ja seal oli koik chill, ei olnud keeruline erinevatel saartel ja bali saarel ringi trippida nii rollerite kui paatiega ;)Aga vietnam kui siin keegi mainis on nagu 15a tagasi tai siis mis se tahendab?Olen kainud paljubaasias aga just vietnam ja kambodsa on vahele jaanud, et nagu on reaalne et pohja taist hakata tulema kuni phu kokini välja? Et no ikka pikemate peatuspaikadega aga suuremates ja polimates kohtades aga, rongid? Bussid?Mootorattaga ei hakka riskima :)) ja mis se hull liiklus jne tahendab? Et hull oli indias, aga igas aasia riigis on se liiklus so called hull aga on siid mingi superhull va? 

Riadides jep, et ma saan aru hotelli vaadata veebruaris outdoor pool iga môtetu? Et liiga kylm? Mõned vôrdlevad ilma sellel ajal eesti suvega, et pole vist nii hull siis ju? 15-20c

Kaamlid ja kôrb

Kirjutatakse et nagu kord pettumus kord reisi hilight- et mis need ohud on siis mida peax vaatama et ei pettuks?

Elevandiga sõita ei meeldi, kuna häiris see varre otsas pika naelaga elevantide piitsutamine, kas kaamleid nüpeldatakse ka kõvasti või on vähe parem see asi?

Kõrbe tripp on tore?

Ok no korvatropid kaasa lihtsalt siis :) Varem pole kokkupuutunud islamiusulistega, aga balil sai paariks ööks kogemata eelnevalt uurimata võtta majutus mossee kõrvale ja no ikka pasundasid ja paugutasid päris kovasti :))))

Loll kysinus vbolla aga osades ööbimiskohtades on indoor basseinid, mõned suuremad mõned vaiksemad, no selle majutusasutuse keskel, need on ujumiseks või ilupärast? :)))

Kas kell 5 hakkab seal pasun üürgama aka the adhan , kuidas kesklinnas/vanalinnas öörahuga on majutustes?

Plaan veebruaris 2018 kylastada

Ps autorendi soovitusi/kogemusi?

Keegi täna puarto princesas? Teeme jooki ja pulli :))

Ma 26 ndal port bartoni... 3-4 päevax.. Homme lahen nagtabon i beachile :)

Wohhooo ma ka nyyd kohal :) Olen 26 ndani princesas, siis port bartoni ja siis el nidosse :)) aii kui hea on

Ps tarmo... mina olin seal pikalt ka sellepärast et ma lihtsalt chilisin eal nisama.. ma ei tundnud vajadust igaäev mingeid kohti vaadata vaid seafdsin ennat mugavalt sisse erinevate kohtade ja nautisin kohalikku elu... teiste turistidega ja kohalikega :)

aga muidu 4 nädalat seal niimdi ringi käija ja teha pole jah midagi :) nädalat piisab et parimad kohad läbi käija ja ära vaadata ) seekord plaanin ka mööda filipiine rohkem ringi trippida :)

tarmo - ma külastasin princesat.. tsillisin nisama veits ja pidutsesin, seal pole midagi muud minuasrtus teha.. kõik need krokodillifarmid ja underground riverid minujaoks liiga motetud... just sellepärat et.. krokodillifarm on nagu krokodilliloomaaed :)) krokodillid betoonist basseinides.. comooon.. :) underground river võib ju ilus ja maailma ime olla, aga kui seal on konstantselt 25 paati ja jõgi on oranzides vestides inimei puupüsti täis siis kaotab se minujaoks selle võlu.. rolleriga käisin sabang bechil niisamachillima...ok koht :) lained olid head )

port barton.. väie küla ja siuke rahulik, midagi eirilist eal teha pole kui puhata ja päevitada.. aga pm iga päev võtsin eal erinveaid saarte ja snorgeldamistrippe... väga ilusad saared eal ümberrigi.. mega... proovisin ära ka sellise seikluse et lasin ühe paadil ennat 1 kule aarele viataja ööbisin eal 3 ööpäeva :) rentisin telgi.. mingi 3-4 euri eet ja sain mingilt kalamehelt harpuuni ja püüdsin endale kala söögiks...ja elasin robinsoni elu.. veits weedi andis ka kaasa et kui igavaks läheb :)))) teen seda seekord jälle... mega lahe oli se kogemus :)

el nidos olin ka nädal.. tore ja nunnu koht.. meeldis.. saab panna nii pidu kui puhata ja seal 3-4 km kaugusel ilus rand )

käisin koronil ka aga ma eitea.. kunama ealt innat väljas ei käinud siis linn minujaoks jäi so so .. polnud eriti huvitav.. :) see kord lähen triin mööda coronit ringi... kuna eelmine asta oli se supermega typhoon ka, siis peale eda se linn coronis oli suht maatasa tehtud..

aga kui olete sellel ajal seal TARMO JA SIGRIDTE... kirjutage näiteks feissbuuki mulle kui tel on :) nimi armin kohlman