Muljed reisilt koos Nikal Traveliga

Sai siis ka käidud  Nikal Traveli poolt organiseeritud Toredal Türgi ringeisil. Sai eelnevalt loetud reisimuljeid ja kus juures enamustel ikka õigus et Nikal ei suuda täita eelnevalt antud lubadusi .Esimesel päeval buss ei käivtunud sai ilusti oodata mitu tundi uut bussi ,uus buss aga sai natuke väiksem et osad pidid seisma , Mingi aeg siis ikka vana haisev buss tagasi ,mõne päeva isegi sõitis kuidagi siis remonditi ja siis mägedes vahelduva eduga seisis ja vaikselt natuke liikus ja nii edasi see päev õhtusse läks . Reisisaatja poole ei olnud väga mõtet põõrduda kuna vastus alati Mina ei tea midagi mina olen reisisaatja ja nii ongi ,Reisisaatja tegeles rohkem vanemate inimestele reiside ja muu jama müümisega .Ühesõnaga mitte reisisaatja vaid nagu teleturu müügiagent kui võtate selle siis saate selle hinnaga ja nii edasi ... Ainult meie tegeleme sellega ja meiekäest tuleb kõige soodsam ...kahjuks ei tulnud .Kahju oli reisil olnud vanapaarist kellele kõik sitt üritati kaela määrida ja lõpuks lihtsalt hotelli mahajäeti .vist reisisaatjal oli jälle muud teha ja lihtsalt targutada .Reisisaatja kaasasõitmisest nagu ei saanudki aru mis tema ülesanne oli ,lihtsalt oli....Mis viga ikka vanainimestele lolli juttu ajada need väga ju vastu ei aja vähe nooremad siis loobusid isegi viimase päeva reisidest kuna ei saanud loota kas see niinimetatud kõigimugavustega buss tagasi jõuab ............Litsalt Nikaliga ongi tore reisida.  Kui ei oleks eelnevalt kunagi reisinud siis ei oskagi paremat tahta .. 

Arvustused ju midagi muud eriti ei luba ka, niisiis teadlik valik:)

Eks asi hakkabki selline olema, et "saad selle mille eest oled maksnud".  Ajad, mil "klient oli kuningas", on koos liberaalse käsitlusega  möödas ning tõenäoliselt järgmist saabumist näevad meie järeltulijad.

Meil abikaasaga on omad muljed reisist Türki koos Nikaliga. See reis jääb küll aastasse 2016 märtsi kuusse. Võib olla on tänaseks palju muutunud. Meil on sellest reisist väga head mälestused. Hind kahele oli 240 euri, lend tasuta,hotell 5 tärni ja seda allahindlusetta. Hommikusõõk hinnas ja väga,väga rikkalik. Ekskursiooni bussid (3 tk) olid kõik väga moodsad. Igas bussis oli oma giid (meil kohalik eestlanna) ja lisaks türgi noormees. Näha sai palju ja sõita sai ringi palju. Üks meeldejääv ja tore reis oli.

Olen Nikal,iga käinud Türgis ja Küprosel ja väga rahule jäänud.Kõik sujus probleemiteta.Mis on juhtunud,et nii paljud kurdavad?