Norra autoga

Plaanis minna autoga jaanipäeva paiku Rootsi kaudu Norra. Vanasti käis Paldiski-Kappelskäri vahel ka mingi paat, aga hetkel ei leia kuskil selle kohta infot. Tallink küsib autopaketi eest küll mõnusat hinda:) Äkki keegi oskab miskit vastata kuidas saada kõige soodsamalt Rootsi!

Ette tänades,

Marvin Gei

1
2

Kuhu kanti Norras minna tahad? Saab ka laevaga odavalt soome ja sealt läbi Lapimaa ja Rootsi jõuab ka Norrasse välja. Aga Paldiski-Kappelskäri infot saad: http://www.bsl.ee/

0
0

Kesk ja Lõuna Norra on seekord sihiks. Sellepärast ei taha läbi Soome minna. Aga tänud info eest!

0
0

Mõte väga hea. Ise alustasin ka Norra "vallutamist" lõunarannikult. Ja emotsioone aina lisandus ja lisandus. Mulle isiklikult meeldivad lõuna- ja keskosa ümarad mäed rohkem, kui põhjaosa teravad tipud.

0
0

BLS küsib ka auto+2reisijat 5700.- ei tea kas laevadel ei ole viimase hetke pakkumisi, et kui kohad täis ei ole, et mingitki soodukat saaks?:)

0
0

Vt Vikingi autopakette - Tln-Hki ja edasi Turu-Stock. saab auto+4 reisijaga edasi-tagasi 2-3 tuhandega hakkama.

0
0

Ole sa tuhandest! Uurisin ja täitsa võimalik sellise hinnaga reisida. Tänud teile härrased:)

Marvin

0
0

Küsin veel nõu, mis tee peaks valima Stockholm - Lillehammer suunal?

0
0

Stockholm - Örebro-Värmland-Lillehammer teekonnaks ~610 km ja peaks olema kiireimini läbitav, kui see eesmärgiks.

0
0

http://www.bsl.ee/?id=178&gid=113&keel=&view=page

Meie sõitsime Rootsi just seda teedpidi ja sealt edasi Trondheimi.

0
0

Eelmine aasta käisin isegi, auto ja kolm inimest 3700.- , Paldiski-Kappelskäri.

0
0

Njah... Hindu on siis aastaga ikka päris palju tõstetud. Hetkel ongi kõige soodsam variant BLS 5700.- edasi-tagasi. Vikingul on Turu-Stock liinil kõik odavamad kajutid soovitud kuupäevadel täis(praktiliselt terve juuni):( Ja Tallinkist ei maksa üldse rääkida. Need ju puhta röövlid:) Kahekesi reisides läheb ikka üsna kalliks see Norra trip.

0
0

Tallinkil on täna seoses uue laeva liiniletulekuga Rootsi hinnad odavamad. Näiteks kui kombineerida kajut ja auto, sai ca 45% odavamalt täishinnast. Onlines broneerides saab veel 10% soodustust. Mina sain kajuti + auto ca 1400 krooniga juuniks (1 ots).

0
0

Ostsin ka just pileti. Kui ma õigesti aru saan, siis kehtib see soodushind vaid uuel laeval Queen. Minu soovitud kuupäevad langesid õnneks mõlemad Queeni peale. ClubOne soodustus kajutile ei kehti, kyll aga autopiletile. Kajut 901 eeku (B2 ja B4) miinus 10%online ja auto miskine 500 (ClubOneSilver).

Tallinki info kohaselt kehtib täna 13.00-16.00-ni, aga sai ka osta eile öösel juba???

0
0

Ütle mulle ka need odavad kuupäevad, mina sellise hinnaga ei leia.

0
0

Mina konkreetselt sain 11.06-ks ja tegin seda hommikul ca 9 ajal.

Kajutihinnad on http://www.tallink.ee/ee/offers/offers/BQOpenDay.htm Ja auto http://www.tallink.ee/ee/trips/routeTrips/talSto/vehiclePrices/ ClubOnes ei ole, nii et seda ma ei oska kommenteerida.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased