trip-krainetrip-ukraine-dark
Norra Fjordid septembris! Kas tasub minna?

Plaan perega minna matkabussiga ja 10 päevaks! Kas kellelgi on kogemusi sellisele perioodile?

muidugi ei tasu, mis sinna ikka minna aega raiskama

kui valge seal on ehk näed sõita.

Miks mitte? Ka seal on ilus 'ruska' (lehtede kolletumise aeg) ja kui sellega yhendada veel hingematvalt kaunid fjordid - avot on elamus :-)

kas keegi teab, korraldatakse seal praamisõite septembris-oktoobris ka veel fjordide vahel? mõtlen näiteks stavangerist või bergenist? tänud!

Eelmisel aastal käisin just septembri keskel seal. Just Bergeni kandis ka. Kruiisid täiesti toimisid ja ilmad olid ilusamad, kui meil siin samal ajal. Igal juhul tasub minna! Sellel aastal seal suve polnudki üldse, juulis oli ilmaga täitsa jama ja uputused ka paljudes kohtades...kaua seal ikka sajab, ehk just nüüd on ilusaid ilmasid rohkem loota... Ja lehtede kolletumise aeg on ka mägedes väga ilus.

Norra tasub alati minna. Kuid sel aastal on ilm t6esti kole. Kesk-Norras on nyyd juba kolm n2dalat jutti vihma sadanud. K6rgemates kohtades on juba lumi. Trollstigen on suletud, kas veel avatakse ei tea. T2nu vihmasele ilmale eriti v2rvilist sygist tulemas ei paista. Seega reisige aga, kuid arvestage ilma ja teedeoludega.

Kindlasti tasub minna, fjordide vahel praami ühendus täitsa toimis ja ilmad oli eelmine nädal täitsa fantastid kui väiksed lume sabinad välja arvata. Kindlasti tasub!

kõik on tore kuid raha kulub megalt. bens 22 eek l.pensukas hot dog 70 eek väike õlu 0.33 galsberg 50 eek.tavalised viinerid poes vähemalt 100 eek kg.peale selle pole veel eesti moodileiba, nii et näksi mingeid vahvli moodi asju( ise nimetavad leivaks) võikui ei sobi ole näljas. loodus on muidugi ilus tulin ise 10 sept norrast.

teinekord võta söök kaasa, kui lähed. Norras on muudki, mille peale raha kulutada :P