Vaata kõiki Musta Reede pakkumisi SIIT
Norra turistina

Kas Eestist tulnud ja seal elav täielikult vaktsineeritud inimene saab ELvakts.  tunnistusega sõita üle piiri Rootsist? Ametlik info ei ole sugugi selge. Ühes kohas öeldakse, et oranžist riigist tulnud turist ei või Norrat külastada, teisest kohast aga jääb mulje, et vaktsineerimistunnistusega siiski saab ("you will be granted an exception if...") ning see on ülimuslik. Reisi Targalt pigem toetab teist tõlgendust. On keegi alates 26.7 proovinud?

Tere. 23.07 läksin Lapimaalt Norra. Sõdur/piirivalvur luges oma skänneriga vaktsineerimistõendi QR koodi ja soovis head teed. Aga tean, mida tunned, kuna me lugesime ka ennem neid segaseid infokilde. Lõpuks võtsime otsuse vastu, et lähme ja tuleb, mis tuleb

1
0

Vaktsineeritult võib.

https://www.helsenorge.no/en/coronavirus/international-travels#what-is-the-colour-of-the-country-you-are-travelling-from

I am fully vaccinated or have had COVID-19 during the last six months, as documented via the COVID-19 certificate

1
0

Aitäh!

0
0

Tere 

Kas keegi on viimasel ajal kui Eesti liigitati punaste hulka ka Norra piiri ületanud. Eriti huvitab mis seis on kui lapsega minna( 10 a vanune.)  Mitte ei suuda aru saada, eri kohtades erinevalt seletatud. 

Saan aru et kui olen vaksineeritud siis võin turistina ka Norrasse minna ja see peaks laienema ka minu lapsele ?

0
0

Vaktsineeritul probleeme pole. Vaktsineeritu peab lapsega eneseisolatsioonis olema. Kolmandal päeval võib laps teha PCR-testi, kui see on negatiivne, siis on eneseisolatsioon läbi. Lisaks tuleb juba saabudes piiril ka test teha.

https://www.helsenorge.no/en/coronavirus/international-travels#what-applies-to-your-situation

Seal alt teine valik.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased