Novatoursi kampaania Päikesejaht

Vaatasin, et nad pakuvad Tuneesiasse pakette. Samas on välja toodud ka ainult lend Tallinn-Tuneesia-Tallinn, ja hinnaks 1990.- et... Kui võtta nende poolt lend ja ise sebida hotell(hotels.com El Hana Beach 53 taala/tuba), siis saab ju sinna päris soodsalt...7 ööd hotellis+lennud kahele inimesele tuleb 7690.- A see hotellituba on ilmselt söökideta... On muidu keegi bronninud hotelli hotels.com lehelt? On kõik toiminud? Kas muidu hommikusöögi saab ka kohapealt osta? Palju see maksab umbes? Õhtusöögi kohta lugesin, et võib vabalt ka väljas söömas käia... Muidu Novatoursi pakett koos lennuga+h/õ söökidega on 7290 või 7990(merevaatega tuba) inimese kohta....

Ma ei tea, ma täna hommikul ostsin selle sama kampaania raames Tuneesiasse reisi. Edasi-tagasi lennud ja hotell hommiku ja õhtusöökidega ja maksis 3750.- üks inimene.

Millal sa reisile lähed? Mina tüürin Septembri peale....

On-line broneerimissüsteemid töötavad suurepäraselt, telli julgelt. Ja ei tasu võrrelda hotelli mis tellis Effu ja 5* hotelle hinnaga umbes 70 euri öö kahele, mis on tellitud internetist.

No kui 5* kotelli tahta siis ilmselt küll, aga ma muidu vaatan, et see Le Khalife hotell, mille broneerisin on siin foorumis päris kiidetud.

Ei ole kunagi büroo kaudu reisinud vaid alati ise organiseerinud. Seega esimene kord ja tekkis küsimus, et vahetasime Novatoursiga neljapäeval-reedel meile, valisime kuupäeva mil pidi kohti olema, saatsime nimed ja passi numbrid jne. Ja nüüd 2 päeva vaikus, ei ole arvet saadetud ega mingisugust broneeringu kinnitust. Ühes meilis büroo töötaja kirjutas, et ta ootab kinnitust majutusele. Küsimus siis selline, et kas asjad käivadki nii, et reisi ostmine võtab aega ja nad veel kinnitavad välja reklaamitud hinnad ja hotellid eraldi ära. Minu meilidele täna ja eile ei ole vastust tulnud. Huvitab ju, et kas meil siis tuleb reis või ei tule ja kas tuleb paaniliselt neid tagant torkida või peab rahulikult ootama millal asjad aetud saavad.

See käibki neil nii, et paar päeva võtab aega kinnituse ootamine.

Parem tellida lend neilt, mulle näitkes Matkapunkt, kes samuti vahendab seda päikesejahti, ütles, et kui täna broneerin lennu, siis saadavad kohe ka arve ja peab kohe ka ära maksma... Netist hotelli broneerides samuti muudkui lähed--valid hotelli, toa, paned andmed kirja ja kinnitad ja maksad ja ongi valma....