Viimased kommentaarid

Tez Touri hind märtsis 16 tuhat kahele. Korralik puhas hotell 12 km. põhja poole lennujaamast, hetkel viimane seal rannikul. Hea toit ja toad (madratsid kõvad), 2 suurt basseini, üks väike umbes 6*4m soojendusega. Asub koralli riifi ääres, kuni 600 meetrit kaldast madalik, vee sügavus 0,5m. Ujuma saab 600 meetri pikka silla pealt otse sügavusse, korallid , kümned kalaliigid, tugeva tuule puhul võib olla ujumine keelatud. Hotell asub kaugel meelelahutuskeskustest ja ei ole noorte seas populaarne. Pubid, Makid, kaubandus on umbes 1km kaugusel. Personaliga saab suhtleda vene, inglise, saksa keeles. Vene turiste oli umbes 20%. Minu hinnang 3,5 tärni. http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297555-d507837-Reviews-Royal_Albatros_Moderna-Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html

Käisime pakettreisiga, ostsime siit www.theholidayplace.co.uk . Kolm päeva Havanas, 10 Varaderos. Hotellid ja teenindus olid väga head. Vahepeal rentisime auto ja käisime Trinidadis, El Nicho joa juures, Kariibi mere ääres ja mujal. Hotellist tellisime veel reisi Cayo Largole lennukiga. Inimesed on erinevad ja näiteks minul kodumajutustes ja restoranides erilist söögiisu ei tekinud. Aga oli ka erandeid, näiteks restoran Los Nardos Havanas.

Et vältida ebameeldivusi, tuleb hotelli kohta kommentaare lugeda. Näiteks tripadvisor.com kommentaarid Club Hotel Bolero kohta olid head ja hotell oli ka supper. Hind on soodne kui reisib üks täiskasvanu koos kuni 12 aastase lapsega (1+1,kõik hinnas, Novatoursilt =10991eek/nädal), soovitan. Eriti meeldisid basseinid, teenindus, toidud, Bulgaaria restoran ja animatsiooni tiim.

Pidin 20 juuni Horvaatiasse minema, kuid Novatours tühistas kõik selle aasta reisid ära. Kahju inimestest kellel juba puhkuse plaanid tehtud.

Osade atraktioonide kõrval on broneerimis automadid, nende kõrval ka tabloo mis näitab millal atraktsioonile pääsed. Ootama pead vahest ka 3 tundi ja vahepeal mujale broneerida ei lase, see aeg käid söömas või külastad tavajärjekorras mõnda muud atraktsiooni. Ilutulestik ja paraad on väga vahvad nii et enne 23.00 lahkuda pargist ei tasu. Ja kui ööbida Pariisis sis peab arvestama et viimased rongid kesklinna ei jõua (2007), peatuvad kuskil äärelinnas ja edasi vajadusel saab öise bussiga või taksoga (umbes 10 eur/8 km). Ise käisin 8 aastase tütrega, meile meeldis kõige rohkem Nemo ja Aerosmiti atraktsioonid. Ja kui aega on ja rahakott vähegi kannatab peab sinna ikka kaheks päevaks minema ja ööbima kuskil läheduses.

On-line broneerimissüsteemid töötavad suurepäraselt, telli julgelt. Ja ei tasu võrrelda hotelli mis tellis Effu ja 5* hotelle hinnaga umbes 70 euri öö kahele, mis on tellitud internetist.

Ryanariga Riiast Milaanosse ja edasi rongiga. Hotelli leiab lihtasalt koha pealt, muidu mõttetu koht.