NYC hotellid

Paar küsimust New Yorki reisimisega kursis olevatele:- Kuidas kasulikum - kas valida hotell, millel hommikusöök hinna sees või käia hommikuti dinerites söömas?- Kui palju olete New Yorgi hotellides keskmiselt resort feed maksnud?- Kas keegi on peatunud Fairfield Inn By Marriott Manhattan hotellis?Kui on veel tähelepanekuid või olulist infot, siis andke julgelt teada.Tänud ette!

Manhattanil neid klassikalisi dinereid väga ei ole. Ja neis söömine ei ole odav. Kampaaniaroad algavad nii 5 dollarit, aga kui võtta miskit menüüst, kohvi jms juurde, siis meil läks keskmisel 20 dollarit nägu ühel hommikusöögil. Hiljem, kui rendikaga ringi liikusime ja highwaydelt maha keerasime, leidsime ka soodsamaid kohti. Manhattanil on siiski kõik kulukas. Kui hommikusöögiks kiirtoitu süüa, siis saab ka 5 dollariga hakkama.Resort feest ei tea midagi ja Marriotist ka mitte.

Käisin just septembris NYC ja ööbisime lõpuks Harlemis ühes üsna ägedas airbnb's, kuna see oli odavam kui hotell. Jäime väga rahule. Aga tõesti, klassikalisi mõistliku hinnaga dinereid on väga raske leida. Kindlasti on raske öelda, mis oleks mõistlikum sest see oleneb palju ka sellest, milline hotell valitakse ja millist hommikusööki seal pakutakse. Arvestama peaks kindlasti sellega, et Mannhattanil käivad inimesed eelkõige tööl seega lõunasöögi leidmine on oluliselt kergem. Hommikusöök süüakse tavaliselt kodus või on the go